breadcrumbs_revolution_theme

Замовлення запасних частин

Тільки оригінальні запасні частини відповідають вимогам якості та стандартам виробника. Вони мають високий експлуатаційний ресурс, 100%-ну сумісність з тими інструментами, для яких вони призначені, забезпечують хороші робочі характеристики інструментів і продовжують термін їх служби.

Використання підроблених і контрафактних запчастин загрожує швидким виходом інструменту з ладу, і як наслідок, втратою часу та розчаруванням в бренді. Застосовуючи запчастини, придбані у нас, Ви можете бути впевненими в подальшій надійності, довговічності, економічності та безперебійній роботі Вашого інструменту.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Для оперативного опрацювання Вашого запиту і доставки правильної запасної частини перед зверненням до нас просимо Вас уточнити заздалегідь назву виробника, модель (артикул) та рік випуску, зазначені на маркувальної табличці (шильдику) Вашого інструменту.

Для замовлення запчастин на чотиритактні двигуни необхідно знати марку, модель, тип і код двигуна. Ця інформація зазвичай вказується на двигуні одним рядком, що складається з 3-х груп, і знаходиться в місці встановлення карбюратора, свічки запалювання або глушника.


Приклади маркування інструментів  HusqvarnaGroup: завантажити 


Порядок замовлення запчастин:

- зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом (телефонний дзвінок, лист на електронну пошту, через форму зворотного зв'язку);

- менеджер уточнить наявність запчастини та назве її вартість, в разі відсутності запчастини на складі - вкаже терміни її доставки під замовлення;

- обговоріть з менеджером зручний для Вас варіант оплати і доставки.


ВАЖЛИВО! 

Оригінальні запасні частини тільки в комплексі з професійно виконаним ремонтом або технічним обслуговуванням забезпечать високу продуктивність і максимальну ефективність Вашого інструменту на довгі роки.

При виникненні поломок або проблем в роботі Вашого інструменту рекомендуємо звернутися в наш Сервісний центр – ми проведемо комплексну діагностику інструменту, встановимо причини його несправності та виконаємо якісний ремонт.