breadcrumbs_revolution_theme

Про сервісний центр

м. Чернігів, пр-т Миру,139 (схема проїзду)

т/ф:   (04622) 5-33-91

          (050) 419-17-09


Режим работи:   Пн-Пт - з 9 до 17

                                Сб-Нд - вихідний


Будь-який інструмент вимагає своєчасного догляду та обслуговування, щоб отримувати максимальну продуктивність і надійність протягом всього терміну експлуатації. Надійна робота придбаного Вами інструменту - предмет нашої особливої турботи. Працюючи на ринку з 1998 року, ми набули досвіду і знання, які гарантують кожному клієнту нашого Сервісного центру індивідуальний підхід і високий рівень обслуговування. За цей час ми змогли заслужити довіру наших клієнтів і розширити можливості по ремонту.

Ми виконуємо передпродажну підготовку, ремонт та технічне обслуговування бензопил, тримерів, мотокіс, кущорізів, газонокосарок, тракторів, райдерів, культиваторів, висоторізів, подрібнювачів, повітродувів, мотобурів, мийок високого тиску, снігоприбиральних машин, генераторів, мотопомп та іншої продукції торгових марок Husqvarna, Stihl, Stiga, Oleo-Mac, Al-Ko, EnerSol, DeWalt, StanleyBlack&Decker, Gardena, Solo. Більш того, наш Сервісний центр забезпечує гарантійне обслуговування інструменту вищевказаних брендів, заточку і ремонт ланцюгів різних моделей ланцюгових пилок.


Для надання професійного і якісного сервісу у нас є все необхідне:

- власний авторизований Сервісний центр, який здійснює передпродажну підготовку, технічне обслуговування, діагностику, гарантійний та післягарантійний ремонт інструменту, навчання правилам його експлуатації, заточку і ремонт ланцюгів різних моделей ланцюгових пил;

- хороша матеріально-технічна база;

- рекомендоване виробниками обладнання та інструмент для професійного ремонту та діагностики;

- склад оригінальних запасних частин і витратних матеріалів;

- сертифікований виробниками досвідчений інженерно-технічний персонал.


Ми постійно працюємо над поліпшенням рівня сервісу і робимо все можливе, щоб Ваш інструмент працював довго і безвідмовно, а у Вас залишилися найкращі спогади про відвідування нашого Сервісного центру!