breadcrumbs_revolution_theme

Про нас і не тільки

Ми раді вітати Вас на нашому сайті і сподіваємося, що у нас Ви знайдете все необхідне для того, щоб Ваші мрії про ідеальний газон, гарний саду або затишний будинок стали реальністю! 

Працюючи з 1998 року на інструментальному ринку ми пройшли важкий шлях від новачків до фахівців і накопичили величезний досвід, достатній для надання Вам кваліфікованої технічної допомоги.

Сьогодні ми маємо статус сертифікованого дилера таких провідних світових виробників як Al-Ko, Stanley Black & Decker, DeWalt, Gardena, Husqvarna, Oleo-Mac, Solo, Stiga, Stihl.

Співпраця з вищеназваними виробниками не випадкова. На наш погляд, модельні ряди продукції, що випускаються ними, найбільш повно задовольняють сьогоднішній споживчий попит. Крім того, дані бренди займають лідируючі позиції на світовому ринку по надійності, якості та ергономіці продукції. Ми усвідомлено відмовилися від продажу дешевої, але не надійної техніки, оскільки визначили для себе шлях постачальника найдосконалішого, якісного і надійного інструменту, що задовольняє потреби навіть найвибагливіших клієнтів. 

Все, що пропонується покупцям - продукція високої якості, абсолютно офіційно завезена в Україну та сертифікована відповідно до чинного законодавства. Завдяки цьому ми маємо можливість надати своїм покупцям повноцінну гарантію виробника і комплексне післягарантійне обслуговування та ремонт інструменту в нашому Сервісному центрі. 

Виходячи з поставлених Вами завдань і специфіки роботи інструменту наші співробітники допоможуть Вам вибрати найбільш підходящу модель, встановити додаткове обладнання, підібрати запасні частини та аксесуари.

Для нас дорогий кожен клієнт, тому чесність і порядність у взаєминах з Вами є найважливішими принципами нашої роботи.  


Ми гарантуємо Вам:

- постійну наявність на складі широкого асортименту товару;

- технічну підтримку та гарантію виробника;

- сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування у власному Сервісному центрі;

- оригінальні та 100% сумісні супутні витратні матеріали та комплектуючі;

- безкоштовне отримання всіх подарунків і бонусів, передбачених рекламними компаніями виробників.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з повним асортиментом пропонованої нами продукції, її характеристиками та отримати рекомендації по підбору інструменту.

Ми цінуємо Ваш час, тому представили розділ з корисною інформацією щодо вибору інструменту. Крім того, в описі кожної моделі чітко виділили її технічні та конструктивні особливості і запропонували до неї рекомендовані виробниками додаткові аксесуари і витратні матеріали.

Написавши нам на адресу store@ttt.cn.ua Ви можете замовити повний прайс-лист з цінами на пропоновану нами продукцію. Крім того, Ви можете відправити за цією ж адресою Ваші питання, що стосуються комерційної сторони співпраці. 


Ми вдячні Вам за те, що обрали нас. 

Ми не зупиняємося на досягнутому, а постійно вдосконалюємося і розвиваємося, щоб зробити наше співробітництво з Вами ще краще і комфортніше.