breadcrumbs_revolution_theme

Обмін і повернення

Ми з повагою ставимося до права вибору покупців, і пропонуємо можливість відмовитися від покупки у разі, якщо обраний товар Вам не підійде. Ми також будемо раді обміняти придбаний товар на будь-який інший з нашого асортименту. Різницю в ціні можна буде доплатити / отримати.

До передачі товару Ви можете відмовитися від покупки в будь-який момент, а після передачі - протягом 14 календарних днів. 


Умови повернення

Товар, що повертається, повинен бути наданий:

- у повній комплектації;

- без слідів використання і будь-яких типів пошкоджень, зі збереженням товарного вигляду та споживчих якостей;

- у непошкодженій оригінальній упаковці;

- зі збереженням всіх видів маркування та захисту, пломб, фабричних ярликів;

- з оригіналами документів, що підтверджують покупку товару (чек / накладна, гарантійний талон);

- із заявою від імені покупця, в якій, у тому числі, вказується найменування товару, причина повернення, кількість і загальна вартість продукції, що повертається.


Для допомоги в оформленні повернення товару, будь ласка, зверніться будь-яким зручним для Вас способом до наших менеджерів. Ми надішлемо частково заповнену заяву на вашу електронну адресу.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Умови повернення не передбачають, що товар, що повертається, був у вжитку з метою тестування або з будь-якої іншою метою. Ми приймаємо Ваше право передумати, але можемо відмовити в поверненні або обміні товарів, що мають сліди експлуатації.

Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний придбавшим його споживачем. Повернення також не поширюється на товари в запаяних упаковках-блістерах.

У разі, якщо до товару додавалися подарунок або додаткові аксесуари, вони також підлягають поверненню відповідно до зазначених правил.


Доставка товару належної якості з метою повернення або обміну на інший товар здійснюється виключно силами покупця та за його рахунок.

Повернення грошових коштів здійснюється протягом десяти днів з дати оформлення повернення товару. Кінцевий термін перерахування залежить від внутрішніх регламентів платіжних систем і банків, і може становити до тридцяти робочих днів.