Насос дренажний для брудної води 7000/D

 • Рейтинг:
 • Вартість: 2 259 грн 1 699 грн
  До кінця акції:

  Гарантія виробника 36 місяців

  Іноді вода може з'явитися там, де її не повинно бути, наприклад, в підвалі або біля пральної машини, або Вам необхідно просто відкачати або перекачати воду. Дренажний насос для брудної води 7000 / D ідеально підходить для швидкої перекачування чистої або забрудненої води з діаметром часток не більше 25 мм. Завдяки наявності силового кабелю довжиною 10 м, практичний і надійний насос може використовуватися для виконання різних завдань навіть на дуже великій глибині. Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насоса. Рівні вмикання і вимикання за допомогою поплавкового вимикача регулюються шляхом зміни положення кабелю в фіксаторі. Перемикач можливо зафіксувати в ручному режимі. Надійний корпус насоса, виконаний з укріпленого скловолокном пластику, зносостійке робоче колесо насоса і малошумний. Якщо в процесі роботи робоче колесо заблоковано, то Ви можете зняти нижню частину і очистити насос від бруду. Електромотор не вимагає технічного обслуговування, а термовимикач не дозволить насосу перегрітися, гарантуючи тривалий термін експлуатації.


  Підключення з урахуванням різних вимог

  Можливо під'єднання трьох перехідників з різним діаметром, які зберігаються на насосі. Приєднання шлангів діаметром 13 мм (1/2 "), 32 мм (1 ¼") або через різьбу 33,3 мм (G1).


  Автоматичне управління

  Для зручності управління передбачений регульований поплавковий вимикач, який автоматично включає і вимикає насос в залежності від рівня фіксації поплавка.


  Легкий переклад насоса в ручний режим

  Просто зафіксуйте поплавок на корпусі і він переключиться в ручний режим.  Легке очищення робочого колеса

  Якщо робоче колесо заблоковано під час роботи, просто поверніть ексцентрикові затискачі на півоберта і від'єднайте робочу частину для очищення робочого колеса.


  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Дренажний
  Номінальна потужність 300 Вт
  Максимальний тиск 0.5 бар
  Максимальна продуктивність 7000 л/год
  Максимальна температура рідини 35 °С
  Максимальна глибина занурення 7 м
  Максимальна висота подачі рідини 5 м
  Тип силового кабелю H05 RNF
  Довжина електрокабеля 10 м
  Клас електричного захисту ІР Х8
  Вага 4 кг

  Ще не було питань.