Насос для резервуарів з дощовою водою 4000/2

 • Рейтинг:
 • Вартість: 2 479 грн

  Гарантія виробника 36 місяців

  Завдяки насосу 4000/2 GARDENA, Ви можете використовувати дощову воду з резервуара для поливу свого саду. Призначений для зручного наповнення резервуарів для води або комфортного поливу шляхом підключення до шланга наконечників, розпилювачів GARDENA або системи мікрокрапельного поливу Micro-Drip-System. Передбачена можливість підключення дощовиків. Практична функція: насос також може використовуватися для відкачування води. Завдяки тому, що насос виконаний тільки з високоякісних матеріалів, користувачеві гарантована висока ефективність і майже безшумна робота насоса. Чи не потребує технічного обслуговування тихий конденсаторний двигун забезпечує ефективне перекачування води з допомогою двоступеневого робочого колеса насоса.Наявність вбудованого фільтра забезпечує захист насоса від ушкоджень, а додаткове опорна підстава запобігає всмоктуванню великих забруднюючих частинок. Наявність поплавкового вимикача захищає насос від роботи насухо: при занадто низькому рівні води насос автоматично вимикається. Насос простий і зручний у використанні. Висота телескопічною шланги плавно регулюється, як і витрата води. Для компактного зберігання і зручного транспортування телескопічна штанга легко кріпиться до насоса і одночасно використовується як переносна ручка. Силовий кабель обмотується навколо власника насоса Для акуратного зберігання.


  Потужність і багатофункціональність

  Вбудований фільтр попереднього очищення захищає насос від забруднень і забезпечує стабільність роботи.  Захист від роботи насухо

  Наявність двох виходів (один з яких відкидний) дозволяє підключати і використовувати одночасно два поливальних інструментів.


  Зручність використання

  Корпус насоса садового 6000/6 inox Premium виконаний з нержавіючої сталі, завдяки чому насос відрізняється особливою міцністю і тривалим терміном служби.  Безпека

  Конструкція насоса 6000/6 inox розроблена з акцентом на безшумність його роботи. П'ятиступеневе робоче колесо обертається безшумно, а гумові опори гарантують стійкість і мінімальний рівень вібрації насоса.


  Зручність експлуатації

  Практична функція: після закінчення роботи телескопічна штанга легко кріпиться до насоса і одночасно використовується як зручна переносна ручка. Для компактного зберігання кабель обмотується навколо власника тих, які чітко для такої мети.


  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Для резервуарів
  Номінальна потужність 500 Вт
  Максимальний тиск 2 бар
  Максимальна продуктивність 4000 л/год
  Максимальна температура рідини 35 °С
  Максимальна глибина занурення 7 м
  Максимальна висота подачі рідини 20 м
  Тип силового кабелю H05 RNF
  Довжина електрокабеля 10 м
  Клас електричного захисту ІР Х8
  Вага 6 кг

  Ще не було питань.