Насос для чистої води 8600

 • Рейтинг:
 • Вартість: 1 375 грн

  Гарантія виробника 36 місяців

  Погружний насос для чистої води 8600 GARDENA являє собою високопродуктивний насос, який ідеально підходить для відводу, закачування і викачування чистої або злегка забрудненої води з максимальним розміром твердих речовин 5 мм. Якщо вам потрібен універсальний, багатозадачність погружний насос, то це відмінний вибір. Електричний насос призначений для використання в приміщенні і на відкритому повітрі, в басейнах, бочках для дощової води, дренажних ямах і затоплених підвалах.

  Погружний насос для чистої води GARDENA оснащений регульованим поплавцевим перемикачем, який запобігає роботу на холостому ходу і підвищує ефективність і безпеку використання насоса. Він також оснащений запатентованим з'єднанням для безперервної роботи, яке дозволяє досягти максимального всмоктування на плоскій поверхні. Насос має наступні функціональні можливості: усмоктувальна здатність 4 мм на плоскій поверхні, що забезпечує відведення практично всю непотрібну воду; кабель живлення довжиною 10 м, що дозволяє насосу ефективно працювати на глибині до 6 метрів. Електродвигун потужністю 400 Вт піднімає воду на висоту до 5,5 м, а також може перекачувати або зливати до 8600 літрів води на годину.

  Насос відмінно підходить для перекачування води з невеликими забрудненнями з точки A в точку B, наприклад з бочок для дощової води туди, де вона потрібна в саду. Якщо у вас є дитячий або плавальний басейн, насос можна використовувати для швидкого закачування або зливу води. Цей універсальний погружний насос може працювати не тільки на відкритому повітрі - він впорається і з підтопленнями в будинку: тепер можна не турбуватися про перелив пральної машини або затоплення підвалу.

  GARDENA славиться 40-річним досвідом проектування і виробництва насосів, що робить її лідером ринку, якому можна довіряти. Цей насос ідеально підходить для періодичного використання і показує відмінне співвідношення ціни і якості.

          

  Швидка і проста установка і використання

  Швидке і просте підключення, а також легке наповнення або злив. Цей погружний насос для чистої води GARDENA - ідеальна модель для різних застосувань на відкритому повітрі і в приміщенні; перекачування води, дренаж плавального басейну або дитячого басейну і побутові повені.

          

  Легкість у використанні

  Універсальний штуцер дозволяє легко підключити насос до шлангів стандартних розмірів. Завдяки тому, що штуцер може повертатися, насос завжди стоїть стійко незалежно від того, приєднаний чи шланг горизонтально або вертикально.

          

  Практично повне осушення

  Завдяки запатентованій функції безперервної роботи насос може легко відкачати воду до залишкового рівня 4 мм          

  Регульований поплавцевий перемикач

  Насос оснащений регульованим поплавцем перемикачем. Коли вода опускається нижче певного рівня, насос вимикається, щоб запобігти роботу всуху.  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Погружний
  Номінальна потужність 400 Вт
  Максимальний тиск 0.55 бар
  Максимальна продуктивність 8600 л/год
  Максимальна температура рідини 35 °С
  Максимальна глибина занурення 6 м
  Максимальна висота подачі рідини 5.5 м
  Тип силового кабелю H05 RNF
  Довжина електрокабеля 10 м
  Клас електричного захисту IP X8
  Вага 3.8 кг

  Ще не було питань.