Насос для брудної води 9300

 • Рейтинг:
 • Вартість: 1 375 грн

  Гарантія виробника 36 місяців

  Погружний насос для брудної води 9300 GARDENA - це потужний насос для важких і брудних робіт. Практичний і надійний електричний насос відмінно підходить для відводу, закачування і відкачування брудної води. Якщо вам потрібен універсальний продуктивний погружний насос для брудної води, то це відмінний вибір. Невеликий насос призначений для використання в ставках, дренажних колодязях, каналізаційних колодязях, будівельних котлованах, дренажних ямах і затоплених підвалах.

  Погружний насос для брудної води 9300 GARDENA призначений для роботи з водою, що містить бруд і тверді частинки розміром до 25 мм. Електродвигун потужністю 400 Вт здатний прокачувати до 9300 літрів брудної води в годину. Він оснащений запатентованим регульованим поплавцем перемикачем і з'єднанням для безперервної роботи: разом вони запобігають роботу на холостому ходу і підвищують безпеку автоматичного використання насоса. Завдяки зручній рукоятці насос можна легко перенести на місце, де буде виконуватися наступна важка і брудна робота.

  Насос відмінно підходить для використання в стічних ставках або будівельних котлованах, дозволяючи ефективно і швидко відкачувати брудну воду звідти, де вона не потрібна. Насос може працювати на глибині занурення до 6 метрів, що дозволяє усунути причину проблеми. Він може підняти воду на висоту до 5 м над рівнем води. Цей універсальний погружний насос може працювати не тільки на відкритому повітрі - він впорається і з підтопленнями в будинку: тепер можна не турбуватися про затоплення підвалу або льоху.

  GARDENA славиться 40-річним досвідом проектування і виробництва насосів, що робить її лідером ринку, якому можна довіряти. Цей насос ідеально підходить для періодичного використання і показує відмінне співвідношення ціни і якості.

          

  Бруд роботі не перешкода

  Насос для брудної води GARDENA призначений для роботи з водою, що містить частинки бруду розміром до 25 мм. Він дозволяє без проблем осушити ставки, канави і будівельні ями.

          

  Легкість у використанні


          

  Робота в складних умовах

  Розроблено для взаємодії з водою, що містить бруд і тверді частинки розміром до 25 мм.          

  Регульований поплавцевий перемикач

  Насос оснащений регульованим поплавцем перемикачем. Коли вода опускається нижче певного рівня, насос вимикається, щоб запобігти роботу всуху.  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Погружний
  Номінальна потужність 400 Вт
  Максимальний тиск 0.5 бар
  Максимальна продуктивність 9300 л/год
  Максимальна температура рідини 35 °С
  Максимальна глибина занурення 6 м
  Максимальна висота подачі рідини 5.5 м
  Тип силового кабелю H05 RNF
  Довжина електрокабеля 10 м
  Клас електричного захисту IP X8
  Вага 4.0 кг

  Ще не було питань.