Комплект садового насоса 3000/4

 • Рейтинг:
 • Вартість: 4 569 грн 3 655 грн
  До кінця акції:

  Гарантія виробника 36 місяців

  Комплект садового насоса GARDENA включає все необхідне для швидкого приєднання і запуску електричного насоса. Комплексне рішення містить садовий насос Classic 3000/4, блок всмоктування GARDENA довжиною 3,5 м і комплект оригінальних садових шлангів GARDENA довжиною 20 м, що включає розпилювальну насадку і з'єднувачі.

  Компактний і зносостійкий садовий насос GARDENA 3000/4 - це оптимальна стартова модель, призначена для виконання різних насосних робіт в саду. Ви зможете поливати рослини, підвищувати тиск води і відкачувати ґрунтову воду, водопровідну воду, дощову воду і навіть хлоровану воду для басейну. Садовий насос 3000/4 допомагає легко і ефективно виконувати садові роботи. Цей легкий, міцний і компактний електричний насос простий у використанні, він має високу потужність всмоктування і високим тиском. Його легко наповнювати і для видалення води завдяки додатковому наливному отвору і зливного гвинта. Ця функція дозволяє злити воду, що залишилася і захистити насос від можливих ушкоджень при замерзанні. Завдяки ергономічній рукоятці і легкому корпусу його легко переносити по саду. Більш того, насос стійко функціонує на землі. Вбудований вимикач живлення забезпечує зручне використання.

  Садовий насос безпечний у використанні завдяки термовимикачу, який зупиняє електродвигун при перевантаженні. Насоси GARDENA не підходять для закачування солоної води, агресивних і легкозаймистих речовин або продуктів харчування. Комплект садового насоса 3000/4 - це ідеальний спосіб почати роботу; він містить всі компоненти, необхідні для насосних робіт в саду. GARDENA славиться 40-річним досвідом проектування і виробництва насосів, що робить її лідером ринку, якому можна довіряти. Цей комплект насоса пропонує відмінне співвідношення ціни і якості при періодичному використанні.

          

  Універсальний пристрій

  Універсальний садовий насос для поливу, підвищення тиску і інших робіт з перекачування води. Підходить для використання з водопровідної, ґрунтової, дощової та хлорованою водою для басейну.

          

  Легкість у використанні

  Швидке і просте підключення, а також заповнення або слив. Комплект садового насоса GARDENA 3000/4 - ідеальний набір початкового рівня з усіма необхідними компонентами: забірний шланг GARDENA довжиною 3,5 м, садовий шланг довжиною 20 м, розпилювальна насадка і повний набір фітингів.

          

  Високий тиск

  Насос забезпечує робочий тиск до 3,5 бар, що також досить для більш довгих шлангів або дощовиків, таких як GARDENA AquaZoom.

          

  Зручність переміщення по саду

  Ергономічна рукоятка і легкі, але міцні матеріали забезпечують зручність перенесення. Вимикач живлення і пробки заливних отворів дозволяють швидко приступити до роботи. Насос можна легко перемістити в будь-яку частину саду.

          

  Зручне наповнення і злив

  Завдяки додатковому наливному отвору насос легко наповнювати без воронки. Зливний гвинт дозволяє злити воду, що залишилася і захистити насос від можливих ушкоджень при замерзанні.

          

  Латунні різьбові з'єднання

  Міцні латунні вставки ідеально підходять для стаціонарних установок. Два подвійних перехідника G1 в комплекті постачання дозволяють легко підключати всі аксесуари GARDENA, такі як шланги і фільтри.

          

  Термовимикач

  Термовимикач запобігає перегріванню електродвигуна

    
  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Садовий
  Номінальна потужність 600 Вт
  Максимальний тиск 3.5 бар
  Максимальна продуктивність 3000 л/год
  Максимальна висота подачі рідини 35 м
  Максимальна висота самовсмоктування 7 м
  Тип силового кабелю H07 RNF
  Довжина електрокабеля 1.5 м
  Клас електричного захисту IP X4
  Вага 6.5 кг

  Ще не було питань.