Автоматичний погружной насос високого тиску 5900/4 inox

 • Рейтинг:
 • Вартість: 7 809 грн 7 029 грн
  До кінця акції:

  Гарантія виробника 36 місяців

  Автоматичний погружний насос високого тиску 5900/4 inox є високопродуктивним насосом для іригації і побутового водопостачання. Він ефективно перекачує великі обсяги води з свердловин і цистерн. Насос не тільки ефективний з точки зору тиску, а й практично безшумний. Він з легкістю справляється з відкачуванням води навіть з великої глибини.

  Вражаючі можливості насоса з продуктивністю до 5900 л / ч і робочим тиском 3,5 бар відображені в його здатності працювати одночасно з трьома дощувателями. Автоматичний погружний насос високого тиску 5900/4 inox забезпечує більш ефективний і екологічний полив: насос запускається лише тоді, коли потрібно подача води, і автоматично вимикається після цього - такий принцип економить воду і енергію і є обов'язковим для станцій побутового водопостачання. При підключенні таймера або блоку управління клапанами можливий навіть повністю автоматичний полив.

  Вбудований зворотний клапан забезпечує швидке надходження води. У разі якщо у водопровідній трубі виявиться витік, програма виявлення відключить насос, щоб уникнути пошкоджень. Запатентована програма для невеликих кількостей води забезпечує плавну роботу з невеликими приладами, такими як пральна машина або система мікрокраплинної поливу.

  Практичний насос має діаметр всього 149 мм і тому може використовуватися в свердловинах діаметром від 150 мм. Дренажний шланг довжиною 20 м і з'єднувальний кабель довжиною 15 м дозволяють безліч варіантів використання. Завдяки високоякісному корпусу і з'єднувальним різьбленням з нержавіючої сталі насос захищений від попадання води під час роботи, а також підходить для стаціонарних трубопроводів.

  При накопиченні відкладень на дні свердловини правильне рішення буде прямо у вас під рукою: насос можна використовувати разом з додатковим комплектом плаваючих водозабірників. Насос і його роз'єми захищені від засмічення і пошкоджень простим в очищенні фільтром великого обсягу.

  Висока продуктивність, надійність, довговічність - автоматичний погружной насос високого тиску 5900/4 inox від GARDENA відповідатиме усім Вашим побажанням завдяки своїм високоякісним компонентам.

          

  Міцність і потужність

  Насос високого тиску відрізняється великою потужністю завдяки 3-ступінчастій гідравлічній системі, яка дозволяє легко перекачувати воду з свердловин і цистерн. Він дозволяє одночасно використовувати кілька розбризкувачів або до 3 дощовиків.

          

  Автоматична функція

  З автоматичною функцією насос запускається протягом декількох секунд і повністю зупиняється після відкачування води - без вашої участі. Функція виявлення витоків забезпечує захист від пошкоджень водою, а програма для невеликих кількостей води використовується для роботи системи мікрокраплинного поливу.

          

  Масивний корпус з нержавіючої сталі

  Якісні компоненти забезпечують тривалий термін служби обладнання. Корпус і сполучна різьблення виконані з цілісної неіржавіючої сталі.

          

  Поплавковий всмоктуючий фільтр

  При знятому фільтрі можна підключити окремий поплавковий усмоктувальний фільтр. Завдяки цьому насос можна використовувати в цистернах з відкладеннями.

          

  Вбудований дрібнопористий фільтр


          

  Довгий силовий кабель і кріпильний трос

  Цей насос поставляється з силовим кабелем довжиною 15 м і міцним кріпильним тросом довжиною 20 м. Завдяки цьому його можна використовувати в свердловинах глибиною до 12 м.

          

  Ідеальне рішення для осціллірующімі дождевателя AquaZoom

  Цей насос можна легко підключити до осцилюють дощовиків AquaZoom від GARDENA і іншим системам поливу. Завдяки цьому ваш сад завжди буде полит.

          

  Сумісність з системами управління поливом

  Автоматична функція забезпечує повністю автоматичну роботу при використанні з блоком управління клапанами.
  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Погружний
  Номінальна потужність 900 Вт
  Максимальний тиск 3.5 бар
  Максимальна продуктивність 5900 л/ч
  Максимальна температура рідини 35 °С
  Максимальна глибина занурення 12 м
  Максимальна висота подачі рідини 35 м
  Тип силового кабелю H07 RNF
  Довжина електрокабеля 15 м
  Клас електричного захисту IP X8
  Вага 9.4 кг

  Ще не було питань.