Автоматичний насос для резервуарів з дощовою водою 4700/2 inox

 • Рейтинг:
 • Вартість: 5 069 грн 4 560 грн
  До кінця акції:

  Гарантія виробника 36 місяців

  Перетворіть сад в Едем. Шукаєте розумний і потужний водяний насос з вражаючим діапазоном і тривалим терміном служби? Тоді автоматичний насос для резервуарів з дощовою водою GARDENA 4700/2 inox - саме те, що вам потрібно. З цим насосом ваш сад буде рости. Просто збирайте дощову воду в резервуарі і використовуйте її для поливання саду.

  Зручні, надпотужні і міцні - це характеристики, якими відрізняється автоматичний насос для резервуарів з дощовою водою 4700/2 inox. Насос розроблений з урахуванням функціональних можливостей, ефективності та зручності експлуатації. Його корпус шириною всього 149 мм і сполучні різьблення виготовлені з цілісної неіржавіючої сталі. Насос для дощової води забезпечує продуктивність 4700 л / ч при робочому тиску 2,3 бар. Ви хочете використовувати його з садовим обприскувачем або навіть з більшим дощовиків, таким як AquaZoom? Насос ідеально підходить для багатьох областей застосування.

  Він оснащений функцією автоматичного вмикання / вимикання для автоматичної роботи і захисту від роботи насухо. Функція автоматичного перемикання запускає і зупиняє насос, коли потрібна подача води або коли вона більше не потрібна. Його навіть можна використовувати з іригаційним комп'ютером. Крім того, вбудований і простий в очищенні фільтр запобігає забрудненню або пошкодження насоса і його роз'ємів. Запатентована телескопічна штанга з легкого і міцного алюмінію забезпечує швидку і просте регулювання: вона легко адаптується до глибини резервуара для дощової води (760-960 мм). Таким чином ви можете легко уникнути переливання води через краю резервуара. Ви хочете відрегулювати витрату або повністю перекрити подачу води? Тоді використовуйте доданий клапан управління.

  Насос володіє не тільки великою кількість практичних функцій, але також і зручністю при транспортуванні. Щоб з'єднувальний кабель не плутався під ногами, повісьте його на міцну штангу, яку можна використовувати в якості зручною і нековзною рукоятки для перенесення насоса.

  Автоматичний насос преміум-класу для резервуарів з дощовою водою 4700/2 inox забезпечує чудову продуктивність і максимальний комфорт. Наша продукція втілює в собі ідеали надійності, якості та довговічності. 

          

  Чудові характеристики тиску

  Завдяки 2-ступінчастій гідравлічній системі цей насос забезпечує чудові характеристики тиску, що дозволяє використовувати його для робіт, що вимагають високого тиску.

          

  Автоматична функція

  З автоматичною функцією насос запускається протягом декількох секунд і повністю зупиняється після відкачування води - без вашої участі. Функція виявлення витоків забезпечує захист від пошкоджень водою, а програма для невеликих кількостей води використовується для роботи системи мікрокраплинної поливу.

          

  Алюмінієва телескопічна штанга

  Довжину телескопічної штанги можна відрегулювати відповідно до глибини резервуара для дощової води (760 - 960 мм). Це дозволяє запобігти переливання води через край резервуара.

          

  Масивний корпус з нержавіючої сталі

  Якісні компоненти забезпечують тривалий термін служби обладнання. Модель 4700/2 з продуктивністю 4700 л / год виконана із захисним корпусом з високоякісної і міцної нержавіючої сталі.

          

  Плоска конструкція для вузьких отворів

  Підходить для отворів діаметром 150 мм, наприклад, в контейнерах IBC

          

  Ідеальне рішення для осціллірующімі дощователя AquaZoom

  Цей насос можна легко підключити до осцилюючих дощовиків AquaZoom від GARDENA і іншим системам поливу. Завдяки цьому ваш сад завжди буде полит.
          

  Вбудований дрібнопористий фільтр


          

  Зручно транспорувати


  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Для резервуарів
  Номінальна потужність 550 Вт
  Максимальний тиск 2.3 бар
  Максимальна продуктивність 4700 л/г
  Максимальна температура рідини 35 °С
  Максимальна глибина занурення 7 м
  Максимальна висота подачі рідини 23 и
  Тип силового кабелю H07 RNF
  Довжина електрокабеля 10 м
  Клас електричного захисту IP X8
  Вага 3.5 кг

  Ще не було питань.