Автоматичний напірний насос 5000 / 5E LCD

 • Рейтинг:
 • Вартість: 10 969 грн 9 870 грн
  До кінця акції:

  Гарантія виробника 36 місяців

  З напірним насосом GARDENA 5000 / 5E LCD Comfort, Ви завжди зможете заощадити ваші гроші. Ви можете використовувати дощову воду там, де Вам необхідно: будинки в убиральні кімнаті або для пральної машини, або в саду для поливу. Насос можна встановити в якості постійного вузла Вашої системи водопостачання. Конструкція насоса забезпечує його компактну установку. Номінальна потужність насоса 1300 Вт, максимальна продуктивність досягає 5000 л / ч, а тиск 5 бар. Великий РК-дисплей допоможе контролювати всі функції насоса. Детальна тестова інформація російською мовою завжди підкаже, як усунути несправність. Наявність численних функцій забезпечує зручне і безпечне використання: фільтр попереднього очищення, захист від сухого ходу, термозахист двигуна і датчик тиску, який дозволяє автоматичний включити насос при відкритому крані.А нова інноваційна програма малого витрати води, дозволяє безпроблемно використовувати насос з пральною машиною, посудомийної і системою мікрокраплинної поливу. Додатковою перевагою зворотного клапана є можливість значного скорочення часу всмоктування при повторному запуску насоса. Завдяки тому, що насос виконаний тільки з високоякісних матеріалів, користувачеві гарантована висока ефективність і безшумність роботи насоса. Не потребує технічного обслуговування конденсаторний двигун з термовимикачем для захисту від перевантажень включається без затримок і дозволяє ефективно перекачувати воду під тиском через систему насоса. Для зручності експлуатації передбачена широка заливна горловина, яка спрощує наповнення насоса перед використанням. Гумові ніжки забезпечують стійкість насоса, а також безшумну експлуатацію без вібрацій. Напередодні зими насос легко спорожняється за допомогою дренажної пробки.


          

  Зручний і енергозберігаючий

  Інтелектуальна електроніка активує насос при необхідності, а потім знову автоматично його вимикає. Повністю автоматичний, енергозберігаючий і зручний.

          

  Стійкість до погодних умов

  Завдяки стійкому до погодних умов корпусу насос можна встановити на вулиці під відкритим небом на весь сезон.

          

  Широкий вибір додатків

  Програма малого витрати води забезпечує безперебійну роботу навіть при невеликій витраті води, наприклад, при мікрокрапельні поливі і роботі з пральною машиною. Функція захисту від сухого ходу захищає насос від пошкоджень, якщо в джерелі закінчилася вода.

          

  Оптимальна продуктивність насосу

  Вбудований в насос зворотний клапан гарантує простоту звернення і швидке введення в експлуатацію. Оптимізований процес всмоктування забезпечує забір води з глибини до семи метрів всього за кілька секунд. Цей варіант ідеально підходить для невеликих будинків і ділянок.

          

  Повний контроль з великим ЖК-дисплеєм

  Повний контроль всіх функцій насоса. Детальна текстова інформація (російською мовою) про можливі несправності і способи їх усунення.

          

  Низький рівень шуму

  Гумові опори гарантують, що насос стійкий і працює з мінімальним рівнем шуму і вібрації.
  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Напірний
  Номінальна потужність 1300 Вт
  Максимальний тиск 5 бар
  Максимальна продуктивність 5000 л/г
  Максимальна висота подачі рідини 50 м
  Максимальна висота самовсмоктування 8 м
  Тип силового кабелю H07 RNF
  Довжина електрокабеля 1.5 м
  Клас електричного захисту ІР Х4
  Вага 13.4 кг

  Ще не було питань.