Мотопомпа Stihl WP 900

 • Рейтинг:
 • Вартість: 19 999 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Якщо, наприклад, ви берете прісну воду з поверхневих водойм, таких як озера, річки, канави та ставки в сільському господарстві, або хочете видалити небажані скупчення води, STIHL WP 900 пропонує вам потужну та ефективну підтримку. Мотопомпа має максимальну продуктивність 1567 л/хв, її максимальна висота всмоктування до 6,5 м і максимальна висота подачі води до 34 м. Дуже міцна мотопомпа STIHL WP 900 приводиться в рух потужним 4-тактним бензиновим двигуном. Завдяки одноразовому запуску дроселя ви можете спростити процес запуску. Мотопомпа має стійку раму, щоб вона могла впевнено стояти на будь-якій поверхні, а двигун був захищений від пошкоджень. За допомогою хомутів, що входять до комплекту постачання, ви можете легко під’єднати шланги до вхідних та вихідних отворів розміром 4". Для захисту від бруду, під час всмоктування води використовується фільтр, з максимальним розміром часток до 6 мм, фільтр входить в комплект постачання.


  Датчик захисту от низького рівня масла

  Для захисту двигуна від пошкоджень. Як тільки рівень масла падає нижче рівня, необхідного для безпечної роботи, двигун автоматично вимикається.

  Антивібраційна система

  Для чудового поглинання вібрацій. Гасителі вібрації, встановлені по прямій лінії на двигуні та на фланці корпусу насоса, зменшують механічне навантаження на весь пристрій і забезпечують плавну роботу навіть при високих швидкостях двигуна.

  Двигун STIHL EHC

  Потужний та надійний. Мотопомпи STIHL оснащені потужними та надійними 4-тактними бензиновими двигунами STIHL EHC.

  Міцна рама (Мотопомпи)

  Для хорошої стійкості. Міцна рама забезпечує хорошу стійкість мотопомп STIHL на різних поверхнях і водночас захищає двигун від пошкоджень.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 4-х тактний
  Потужність 7 к.с.
  Об'єм циліндра 252 см3
  Об'єм паливного бака 4 л
  Об'єм масляного бака 0,6 л
  Максимальна продуктивність 1565 л/хв
  Максимальний розмір часток у воді 6 мм
  Спосіб запуску Ручний
  Загальна висота підйому 34 м
  Глибина всмоктування 6,5 м
  Діаметр всмоктувального патрубка 100 мм
  Діаметр напірного патрубка 4" / 100,0 мм
  Вага 38 кг

  Ще не було питань.