Мотопомпа Stihl WP 600

 • Рейтинг:
 • Вартість: 12 999 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  З максимальною продуктивністю 1050 л/хв мотопомпа STIHL WP 600 забезпечує ефективну підтримку під час перекачування води. У сільському господарстві, наприклад, ви можете брати прісну воду з озер, річок, колодязів або резервуарів для води або також видаляти небажані скупчення води внаслідок затоплення. STIHL WP 600 має максимальну висоту всмоктування до 7 м і максимальну висоту подачі до 31 м. Надійна мотопомпа STIHL WP 600 оснащена потужним 4-тактовим бензиновим двигуном. Мотопомпа має стійку раму, щоб вона могла впевнено стояти на будь-якій поверхні, а двигун був захищений від пошкоджень. Ви можете просто під'єднати шланги до вхідного та випускного отворів з 3" підключенням за допомогою хомутів. Мотопомпа STIHL WP 600 захищена від забруднень завдяки всмоктувальному сітчастому фільтру. Часточки бруду розміром до 6 мм можуть всмоктуватися, не засмічуючи насос. Фільтр входить в комплект постачання.


  Датчик захисту от низького рівня масла

  Для захисту двигуна від пошкоджень. Як тільки рівень масла падає нижче рівня, необхідного для безпечної роботи, двигун автоматично вимикається.

  Антивібраційна система

  Для чудового поглинання вібрацій. Гасителі вібрації, встановлені по прямій лінії на двигуні та на фланці корпусу насоса, зменшують механічне навантаження на весь пристрій і забезпечують плавну роботу навіть при високих швидкостях двигуна.

  Двигун STIHL EHC

  Потужний та надійний. Мотопомпи STIHL оснащені потужними та надійними 4-тактними бензиновими двигунами STIHL EHC.

  Міцна рама (Мотопомпи)

  Для хорошої стійкості. Міцна рама забезпечує хорошу стійкість мотопомп STIHL на різних поверхнях і водночас захищає двигун від пошкоджень.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 4-х тактний
  Потужність 6 к.с.
  Об'єм циліндра 212 см3
  Об'єм паливного бака 3,6 л
  Об'єм масляного бака 0,6 л
  Максимальна продуктивність 1050 л/хв
  Максимальний розмір часток у воді 6 мм
  Спосіб запуску Ручний
  Загальна висота підйому 31 м
  Глибина всмоктування 7 м
  Діаметр всмоктувального патрубка 75 мм
  Діаметр напірного патрубка 3" / 75,0 мм
  Вага 29 кг

  Ще не було питань.