Мотопомпа Stihl WP 300

 • Рейтинг:
 • Вартість: 9 999 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Мотопомпа STIHL WP 300 забезпечує ефективне перекачування води. Наприклад, у сільському господарстві ви можете брати прісну воду з поверхневих вод, таких як озера, річки, канави чи ставки для поливу насаджень, а для рятувальних служб - під час усунення наслідків наводнення. STIHL WP 300 для середнього обсягу перекачування води працює з макс. продуктивністю 615 л/хв з макс. глибиною всмоктування до 7 м і макс. висотою подачі води до 33 м. Надійна мотопомпа STIHL WP 300 приводиться в рух потужним 4-тактовим бензиновим двигуном. У холодному стані ви можете спростити процес запуску, натиснувши дросель один раз. Мотопомпа оснащена міцною рамою, щоб вона могла впевнено стояти на будь-якій поверхні, а двигун був захищений від пошкоджень. Ви можете просто під’єднати шланги до вхідного та випускного отворів 2-дюймовими з’єднаннями за допомогою хомутів. Під час всмоктування води мотопомпа STIHL WP 300 захищена від забруднення частинками бруду у воді за допомогою всмоктувального фільтра, який пропускає часточки до 6 мм. Так ризик засмічення насоса залишається низьким.


  Датчик захисту от низького рівня масла

  Для захисту двигуна від пошкоджень. Як тільки рівень масла падає нижче рівня, необхідного для безпечної роботи, двигун автоматично вимикається.

  Антивібраційна система

  Для чудового поглинання вібрацій. Гасителі вібрації, встановлені по прямій лінії на двигуні та на фланці корпусу насоса, зменшують механічне навантаження на весь пристрій і забезпечують плавну роботу навіть при високих швидкостях двигуна.

  Двигун STIHL EHC

  Потужний та надійний. Мотопомпи STIHL оснащені потужними та надійними 4-тактними бензиновими двигунами STIHL EHC.

  Міцна рама (Мотопомпи)

  Для хорошої стійкості. Міцна рама забезпечує хорошу стійкість мотопомп STIHL на різних поверхнях і водночас захищає двигун від пошкоджень.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 4-х тактний
  Потужність 6 к.с.
  Об'єм циліндра 212 см3
  Об'єм паливного бака 3,6 л
  Об'єм масляного бака 0,6 л
  Максимальна продуктивність 615 л/хв
  Максимальний розмір часток у воді 6 мм
  Спосіб запуску Ручний
  Загальна висота підйому 33 м
  Глибина всмоктування 7 м
  Діаметр всмоктувального патрубка 50 мм
  Діаметр напірного патрубка 2" / 50,0 мм
  Вага 26 кг

  Ще не було питань.