Висоторіз бензиновий STIHL HT 105

 • Рейтинг:
 • Вартість: 30 429 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Бензиновий висоторіз STIHL HT 105 оптимальне рішення для професійногодогляду за деревами в садівництві та комунальних господарствах. За допомогою цього висоторіза ви без зайвих зусиль зможете ефективно прибрати відмерлі чи зламані гілки, а також обрізати фруктові дерева. Висоторіз є достатньо потужним, але при цьому має низький рівень викидів. Швидкий та зручний запуск двигуна забезпечує ручний паливний насос у поєднанні з автоматичною декомпресією.
  Легкий, але водночас міцний магнієвий корпус захищає під час тривалої експлуатації та забезпечує невтомну роботу. Ви можете використовувати STIHL HT 105 безпечно та комфортно, тому що в багатофункціональній ручці всі елементи управління двигуном легкодоступні. Професійний телескопічний вал є жорстким у наведенні, тому його можна використовувати цілеспрямовано. Завдяки швидкому регулюванню ви можете легко відрегулювати його на різні робочі висоти або скласти для транспортування. Таким чином, HT 105 досягає загальної довжини від 270 см до 390 см. Гілки висотою до 5 м можна легко зрізати.
  До міцного магнієвого корпусу прикріплено гачок для розгалуження, який можна використовувати як практичний гачок для тряски та штовхання. Бічний викид стружки запобігає забиванню. Кришка ланцюгового колеса з вирівнювальною планкою використовується для цілеспрямованого кріплення високої пилки для гілок для точних різів. Фіксується накидною гайкою.
  Для досягнення максимальної ефективності різання ви можете використовувати бензиновий секатор STIHL HT 105 із ножем 1/4” Пильний ланцюг P, наприклад, з пильним ланцюгом STIHL 1/4" P Picco Micro 3 (PM3), 1,1 мм.
  Ергономічний м'який плечовий ремінь забезпечує кращий розподіл ваги під час роботи з STIHL HT 105. Антивібраційна система STIHL також розвантажує ваші м'язи та суглоби.

  Країна виробник США
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 4-Mix
  Потужність 1,4 к.с.
  Об'єм циліндра 31,4 см3
  Об'єм паливного бака 0,53 л
  Об'єм масляного бака 0,22 л
  Загальна довжина 270-390 см
  Натяг ланцюга Бічне
  Висота різання 5 м
  Тип ланцюга РМ
  Крок ланцюга 1/4P дюйма
  Довжина шини 30 см
  Вага 7,9 кг

  Ще не було питань.