Обприскувач ручний SOLO 456

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 24 місяці

  Обприскувач ручний SOLO 456 - це професійний інструмент для роботи в саду або на городній ділянці. Ручний насос має обсяг 480 куб. см, яких достатньо для швидкого набору необхідного тиску в 3 Бар. Обприскувач має досить широку воронку, через яку без проблем можна швидко наповнити бак необхідними інгредієнтами. До того ж такий розмір воронки Solo 456 дозволить легко і якісно проводити очищення внутрішньої поверхні бака.

  Насос

  Обприскувач оснащений потужним помповим насосом, який може створювати тиск до 3 Бар . При цьому не потрібно прикладати великих фізичних зусиль.

  Великий бак

  Модель оснащена об'ємним резервуаром, що має ємність 7,5л. Він дозволяє обробляти, не перериваючись на дозаправлення рідиною, великі садові ділянки.

  Широка заливна горловина

  Наповнити бак також не складе труднощів завдяки наявності широкої воронки.

  Розпилювальна трубка

  Агрегат оснащений зручним шлангом довжиною 50 см. З ним зручно працювати, і є можливість обприскувати в важкодоступних місцях.

  Надійний бак

  Бак зроблений з пластику, він витримує вплив прямих ультрафіолетових променів і морозів , внутрішні стінки мають стійкість до впливу шкідливих речовин. Також в ньому передбачено зручний перегляд рівня наповнення.

  Запобіжний клапан

  Клапан призначений для зменшення робочого тиску всередині пристрою за рахунок відведення зайвого повітря .

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Ручний
  Тип насоса Поршневий
  Максимальний тиск розпилення 3 бар
  Об'єм бака для розчину 5,0 л
  Довжина розпилювальної трубки 50 см
  Вага 2,5 кг

  Ще не було питань.