Обприскувач ранцевий ручний SOLO 425 Classic

 • Рейтинг:
 • Вартість: 4 499 грн

  Гарантія виробника 24 місяці

  Обприскувач Solo 425 Classic - це ручний поршневий механізм, він призначений для розпилення добрив, отрутохімікатів та інших рідин над сільськогосподарськими культурами. За допомогою інструменту можна так само помити різні поверхні. Обприскувач ранцевий, під час роботи він кріпиться на спині у користувача. Розпилювальна трубка пристрою має довжину 50 см, має кріплення за допомогою якого може приєднуватися до важеля нагнітання тиску.

  Насос

  Обприскувач оснащений потужним помповим насосом, який може створювати тиск до 6 Бар. При цьому не потрібно прикладати великих фізичних зусиль.

  Великий бак

  Модель оснащена об'ємним резервуаром, що має ємність 15л. Він дозволяє обробляти, не перериваючись на дозаправлення рідиною, великі садові ділянки.

  Широка заливна горловина

  Наповнити бак також не складе труднощів завдяки наявності широкої воронки.

  Розпилювальна трубка

  Агрегат оснащений зручним шлангом довжиною 50 см. З ним зручно працювати, і є можливість обприскувати в важкодоступних місцях.

  Надійний бак

  Бак виготовлений із пластику, він витримує вплив прямих ультрафіолетових променів і морозів, внутрішні стінки мають стійкість до впливу шкідливих речовин. Також в ньому передбачено зручний перегляд рівня наповнення.

  Запобіжний клапан

  Клапан призначений для зменшення робочого тиску всередині пристрою внаслідок відведення зайвого повітря.

  Робоча трубка

  Рукоятка пристрою зручна для використання, вона ідеально лежить в руці користувача, на ній присутній затиск. Завдяки цьому можна встановити робоче положення для автоматичної подачі розчину.

  Ранцеве кріплення

  Обприскувач зручний для використання завдяки ранцевому кріпленню на карабіни з широкими ременями.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Ранцевий
  Тип насоса Поршневий
  Максимальний тиск розпилення 6 бар
  Об'єм бака для розчину 15 л
  Довжина розпилювальної трубки 50 см
  Вага 4,4 кг

  Ще не було питань.