Обприскувач бензиновий STIHL SR 430

 • Рейтинг:
 • Вартість: 18 999 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Зручний обприскувач бензиновий STIHL SR 430 для внесення гранульованих добрив, насіння трав, засобів для захисту рослин. Переоснащення з обприскування на обпилювання виконується за лічені секунди. Не потрібно ніякого додаткового комплекту для переоснащення. Виключно просте управління. Інноваційний двигун STIHL 2-MIX дивує своєю потужністю, економічністю і забезпечує ще більший радіус дії - до 14,5 м в горизонтальній площині. Управління однією рукою і запуск без зайвих рухів і зусиль - ще одна перевага даного обприскувача. Продумана до дрібних деталей антивібраційна система знижує передачу вібрації на корпус користувача, розвантажуючи його спину під час роботи. Збільшений до 14 л прозорий бак з великим отвором для заповнення, дозатор і 3 форсунки для розпилювання різної форми і напрямки. У серійну комплектацію входять решітка для формування конусоподібного струменя, для відхилення струменя і для поділу струменя.

  Двигун STIHL 2-MIX

  Двотактний двигун STIHL з технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю і тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншою витратою палива в порівнянні з двотактними двигунами STIHL такого ж обсягу, але без технології 2-MIX. У двигуні з'єднані циліндр з чотирьохканальною технологією і продування камери згоряння. Також на 70% знижений рівень викидів відпрацьованих газів. Двигун відповідає нормам токсичності EU II.

  Антивібраційна система STIHL

  Антивібраційна система STIHL зменшує передачу вібрацій двигуна, ефективно розвантажуючи спину під час роботи. Спеціальні амортизаційні елементи зменшують передачу вібрацій, які виникають під час роботи двигуна. Це відчутно полегшує роботу і робить можливим тривале використання обприскувача без втоми.

  Кришка бака з ручками-жолобками

  Завдяки прихованим ручкам-жолобкам, відкривати і знімати кришку бака для розпилювання рідини тепер можна однією рукою. Завдяки великому отвору бак наповнюється легко і без проливання. До того ж його зручно мити.

  Компактна конструкція

  Компактна конструкція обприскувача з оптимально розташованим центром ваги забезпечить не тяжку роботу протягом тривалого часу.

  Захисний воротник

  У разі проливання розпилюють рідини при заправці бака захисний комір запобіжить її потрапляння на спину користувача.

  Багатофункціональна рукоятка

  Елементи управління двигуном вбудовані в рукоятку. Це робить управління ще простіше і надійніше..

  STIHL ElastoStart

  В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхообразні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Спеціальний демпфуючий елемент в ручці пускача розширюється відповідно силі тяги, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  Проста логіка запуску

  Простий і швидкий запуск завдяки автоматичному пусковому положенню вимикача, одноразове управління дросельною заслінкою і клапаном.

  Решітка

  За допомогою трьох знімних решіток можна змінювати форму і напрямок розпилюється струменя. У серійну комплектацію входять решітка для формування конусоподібного струменя, для відхилення струменя і для поділу струменя.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-Mix
  Потужність 3,9 к.с
  Об'єм циліндра 63,3 см3
  Об'єм паливного бака 1,7 л
  Об'єм бака для розчину 14,0 л
  Максимальна продуктивність 1.300 м³/рік
  Радіус обприскування по горизонталі 14,5 м
  Функція розпилення порошкоподібних засобів Немає
  Антивібраційна система Є
  Вага 12,2 кг

  Ще не було питань.