Обприскувач ручний Gardena Comfort 1,25

 • Рейтинг:
 • Вартість: 719 грн

  Гарантія виробника 24 місяці

  Ручний обприскувач Gardena є відмінним універсальним інструментом для обприскування невеликих садових і присадибних ділянок. Даний тип обприскувачів простий і зручний в експлуатації. Ручний обприскувач Gardena пропонує Вам забути про неефективні методи розпилення, а також саморобні бризкалки. Широка горловина спрощує заливку рідини, а практичний і надійний фільтр, встановлений на патрубку, захищає форсунки від забруднення. Розпилення в ручних обприскувачах торгової марки Gardena має плавне регулювання, від потужного струменя до дрібного розпилення. Обприскувач оснащений індикатором рівня рідини, що дозволяє визначити обсяг води, що залишилася, не відкриваючи ємність. Широка опорна поверхня здатна забезпечити стійкість ручного обприскувача на будь-якій поверхні.

  Ручка з прекрасними амортизуючими властивостями

  Поглинаючі властивості ручки забезпечують прекрасну амортизацію і зручність експлуатації.

  Ергономічність

  Ергономічна ручка напірного обприскувача Comfort чудово розташовується в руці, забезпечуючи зручність експлуатації інструменту.

  Індикатор рівня для точності

  Індикатор рівня дозволяє визначити кількість рідини в ємності - відкривати обприскувач для цього не потрібно.

  Широка горловина для заливки

  Широке горлечко полегшує заливку води та очищення напірного обприскувача Comfort, а також забезпечує зручне перемішування рідких матеріалів.

  Безпека

  Безпека експлуатації обприскувача забезпечується за допомогою запобіжного клапана, який при необхідності дозволяє скинути тиск всередині ємності.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Ручний
  Тип насоса Поршневий
  Максимальний тиск розпилення 3 бар
  Об'єм бака для розчину 1,25 л
  Довжина розпилювальної трубки 13 см
  Вага 0,62 кг

  Ще не було питань.