Обприскувач ручний Gardena 5.0

 • Рейтинг:
 • Вартість: 849 грн

  Гарантія виробника 24 місяці

  Ручний обприскувач Gardena є відмінним універсальним інструментом для обприскування невеликих садових і присадибних ділянок. Даний тип обприскувачів простий і зручний в експлуатації. Ручний обприскувач Gardena пропонує Вам забути про неефективні методи розпилення, а також саморобні бризкалки. Широка горловина спрощує заливку рідини, а практичний і надійний фільтр, встановлений на патрубку, захищає форсунки від забруднення. Розпилення в ручних обприскувачах торгової марки Gardena має плавне регулювання, від потужного струменя до дрібного розпилення. Обприскувач оснащений індикатором рівня рідини, що дозволяє визначити обсяг води, що залишилася, не відкриваючи ємність. Широка опорна поверхня здатна забезпечити стійкість ручного обприскувача на будь-якій поверхні.

  Довгий шланг

  Наявність довгого шланга дозволяє легко поливати навіть високі рослини, незалежно від місця розташування обприскувача (на землі або на візку).

  Неперевершений комфорт

  Наявність плечового ременя з м'яким наповнювачем забезпечує максимальну зручність експлуатації напірного обприскувача Classic.

  Широка горловина для заливки

  Широке горлечко робить максимально зручною заливку і перемішування рідин безпосередньо в ємності і полегшує процес очищення обприскувача.

  Безпека

  Безпека експлуатації обприскувача забезпечується за допомогою запобіжного клапана, Який при необхідності дозволяє скинути Тиск Всередині ємності.

  Спеціальна ручка у вигляді штанги

  Штанга підвищує зручність експлуатації і ефективності роботи.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Ручний
  Тип насоса Поршневий
  Максимальний тиск розпилення 3 бар
  Об'єм бака для розчину 5,0 л
  Довжина розпилювальної трубки 51 см
  Вага 1,7 кг

  Ще не було питань.