Ножиці акумуляторні STIHL HSА 86

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 12 місяців

  Високопродуктивні і практично безшумні мотоножиці Stihl HSA 86, що працюють від потужного літій-іонного акумулятора. Оптимізована відстань між зубами для різання товстих гілок. Дуже добре підходять для професійного використання на територіях з нормованим рівнем шуму, парках, а також для ландшафтних і садових робіт. Ножі з двостороннім заточуванням. Даний інструмент рекомендується для зрізання гілок діаметром до 26 мм.

  Електродвигун STIHL (ЄС)

  Чи не вимагає техобслуговування безщітковий електродвигун (EC) гарантовано збільшує термін його служби в режимі експлуатації, а також термін служби агрегату. Управління двигуном здійснюється за рахунок нового електронного обладнання STIHL (EC), що розпізнає рівень навантаження, наприклад, при роботі з товстими гілками, і регулює оберти двигуна так, щоб частота ходів в процесі різання залишалася незмінною. Оптимізований редуктор з захистом від перевантаження робить інструмент більш стабільним.

  Захист направляючої

  Вхідна в стандартну комплектацію захист направляючої полегшує роботу поблизу поверхні ґрунту або уздовж стін і захищає спеціальні ножі від пошкодження.

  Практичне вушко для підвішування

  Практичне вушко для підвішування дозволяє вішати садові акумуляторні ножиці на стіну, економлячи при цьому багато місця.

  Дворучне перемикання

  Одночасне натискання обох перемикачів - на рукоятці-скобі і задній рукоятці - дозволяє легко і швидко запускати інструмент. Заднім важелем перемикання можна плавно регулювати швидкість ножа - це досягається витонченість і точність різу. Особлива практичність: дворучне перемикання з однаковим успіхом може використовувати як правша, так і лівша.

  Оптимізований захист від порізів

  Збільшена відстань між зубами дозволяє пристрою легко справлятися навіть з особливо товстими гілками.

  Двосторонній ніж

  Садові мотоножиці STIHL з двосічним ножем прекрасно ріжуть як вертикально, так і горизонтально. Завдяки використанню обох сторін ножа вони дозволяють стригти в кутах.

  Рукоятка-скоба

  Ергономічна рукоятка-скоба ідеально підходить для робіт в будь-якому напрямку і дозволяє економити сили при тривалій роботі.

  Функціональний дизайн

  Корпус двигуна має гладку поверхню і округлені контури. Тому гілки не чіпляються за інструмент під час роботи. Крім цього садові мотоножиці менше забруднюються і легше очищаються.

  Захисний чохол для ножів

  Для захисту ріжучих ножів і безпечного транспортування садові акумуляторні ножиці обох типів оснащуються захисними чохлами ножів.

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 36 В
  Тип акумулятора Li-Ion
  Довжина ножа 62 см
  Максимальний діаметр гілок 26 мм
  Відстань між лезами 33 мм
  Швидкість різу 3000 об/хв
  Поворотна рукоятка Ні
  Антивібраційна система Ні
  Вага 3,3 кг (без акумулятора)
  Комплектація Без акумулятора і зарядного пристрою

  Ще не було питань.