Ножиці акумуляторні Husqvarna 536LiHE3

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 12 місяців

  Комплект акумуляторних ножиць Husqvarna 536LiHD60X - це новинка літа 2016 року. Побутові садові ножиці для живоплоту з ножами довжиною 45 см і відстанню між лезами 25 см. Малошумний, маневровий садовий інструмент для підрізування і кронування чагарників, який, завдяки акумуляторному джерелу живлення, можна застосовувати при стрижці вологих після дощу чагарників.

  Гарна збалансованість (ЕС)

  Інструмент ідеально збалансований для легкого використання..

  Режим SavE

  Особливістю цього акумуляторного садового інструменту є режим Save - збереження потужності на 35 хвилин безвідмовної роботи при середньому навантаженні - протягом цього часу швидкість обертання знижується, але це не впливає на продуктивність інструменту, хоча істотно заощаджує заряд АКБ. Режим Save включається спеціальною кнопкою на корпусі травокосарки.

  Міцна коробка передач

  Виготовлена ​​з алюмінію для ефективного охолодження і тривалий термін служби. Ріжуча система - відстань між лезами 25 мм, довжина ножів 45 см.

  Ергономічна рукоятка

  Ергономічна рукоятка для більшої зручності та легкого доступу до елементів управління.

  Один акумулятор для всіх інструментів

  36V літій-іонний акумулятор призначений для вимогливих користувачів і тривалого використання професіоналами. Підходить для всіх інструментів, що дозволяє швидко перемикатися з тримера на повітродувку, пилу або Травокосарки й продовжувати працювати.

  Міцний металевий корпус

  Міцний металевий корпус є одним з багатьох міцних елементів на виробі. Він призначений для захисту двигуна і передач.

  Ефективний безщітковий двигун

  Інноваційний безщітковий двигун власної розробки працює на 25% ефективніше, ніж стандартний безщітковий двигун. Це означає, що наш двигун забезпечує більш високий і послідовний крутний момент.

  Режим для транспортування

  Ріжучий стрижень легко складається в режим транспортування для більш компактних розмірів. Полегшує транспортування і зберігання.

  Робота на відстані

  Зручна ручка для регулювання кута ріжучої деки

  Тиха робота

  Рівень шуму від наших акумуляторних машин до 13 дБ (А) нижче, ніж бензиновий, що є величезною різницею. Зменшення на 3 дБ (А) зазвичай сприймається як зниження рівня шуму в два рази. Це робить роботу набагато приємніше для вас, а також дозволяє працювати в найпопулярніших налаштуваннях.

  Інтуїтивно-зрозуміле управління кнопками

  Акумуляторні інструменти працюють з використанням інтерактивних кнопок. Запуск і зупинка інструменту легко здійснюється натисканням кнопки. На інструменті також знаходиться кнопка для переходу в режим SaveTM для максимально тривалої роботи на одній зарядці акумулятора. Тримери оснащені додатковою кнопкою для зміни напрямку обертання тримерної головки.

  Країна виробник Швеція
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 36 В
  Тип акумулятора Li-Ion
  Довжина ножа 55 см
  Максимальний діаметр гілок 25 мм
  Відстань між лезами 32 мм
  Швидкість різу 4000 об/хв
  Поворотна рукоятка Ні
  Антивібраційна система Ні
  Вага 4,1 кг (без акумулятора)
  Комплектація Без акумулятора і зарядного пристрою

  Ще не було питань.