Ножиці акумуляторні Husqvarna 520iHE3

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 12 місяців

  Комплект акумуляторних ножиців Husqvarna 520iHE3 & nbsp; - побутові садові ножиці для живоплоту з ножами довжиною 55 см і відстанню між лезами 25 см. Малошумний, маневрений садовий інструмент для підрізування і кронування чагарників, який, завдяки акумуляторним джерел живлення, можна застосовувати при стрижці вологих після дощу чагарників .

  Гарна збалансованість (ЄС)

  Інструмент ідеально збалансований для легкого використання..

  Режим SavE

  Особливістю цього акумуляторного садового інструменту є режим Save - збереження потужності на 35 хвилин безвідмовної роботи при середньому навантаженні - протягом цього часу швидкість обертання знижується, але це не впливає на продуктивність інструменту, хоча істотно заощаджує заряд АКБ. Режим Save включається спеціальною кнопкою на корпусі і лукові.

  Міцна коробка передач

  Виготовлена ​​з алюмінію для ефективного охолодження і тривалий термін служби. Ріжуча система - відстань між лезами 25 мм, довжина ножів 55 см.

  Ергономічна рукоятка

  Ергономічна рукоятка для більшої зручності та легкого доступу до елементів управління.

  Один акумулятор для всіх інструментів

  36V літій-іонний акумулятор призначений для вимогливих користувачів і тривалого використання професіоналами. Підходить для всіх інструментів, що дозволяє швидко перемикатися з триммера на повітродувку, пилу або Травокосарки й продовжувати працювати.

  Металевий корпус

  Міцний металевий корпус є одним з багатьох міцних елементів на виробі. Він призначений для захисту двигуна і передач.

  Ефективний Бесщеточний двигун

  Інноваційний Бесщеточний двигун власної розробки працює на 25% ефективніше, ніж стандартний Бесщеточний двигун. Це означає, що наш двигун забезпечує більш високий і послідовний крутний момент.

  Режим для транспортування

  Ріжучий стрижень легко складається в режим транспортування для більш компактних розмірів. Полегшує транспортування і зберігання.

  Робота на відстані

  Зручна ручка для регулювання кута ріжучої деки.

  Тиха робота

  Рівень шуму від наших акумуляторних машин до 13 дБ (А) нижче, ніж бензиновий, що є величезною різницею. Зменшення на 3 дБ (А) зазвичай сприймається як зниження рівня шуму в два рази. Це робить роботу набагато приємніше для вас, а також дозволяє працювати в найпопулярніших налаштуваннях.

  Інтуїтивно-зрозуміле управління кнопками

  Акумуляторні інструменти працюють з використанням інтерактивних кнопок. Запуск і зупинка інструменту легко здійснюється натисканням кнопки. На інструменті також знаходиться кнопка для переходу в режим SaveTM для максимально тривалої роботи на одній зарядці акумулятора. Триммери оснащені додатковою кнопкою для зміни напрямку обертання тріммерной головки.

  Країна виробник Швеція
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 36 В
  Тип акумулятора Li-Ion
  Довжина ножа 55 см
  Максимальний діаметр гілок 25 мм
  Відстань між лезами 32 мм
  Швидкість різу 4000 об/хв
  Поворотна рукоятка Ні
  Антивібраційна система Ні
  Вага 4,1 кг (без акумулятора)
  Комплектація Без акумулятора і зарядного пристрою

  Ще не було питань.