Ножиці акумуляторні Husqvarna 520iHT4

 • Рейтинг:
 • Вартість: 19 299 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Husqvarna 520iHT4 - це потужні телескопічні ножиці для живої огорожі з акумуляторною батареєю, з досяжністю до 4,5 м, призначені для професійного використання. Вони ефективно обстригають широкі, високі та низькі живоплоти завдяки регульованій по довжині телескопічній трубці та регульованому куту нахилу леза. Лезо також легко складається для полегшення транспортування та зберігання. Ця машина поєднує провідні на ринку характеристики з нульовими прямими викидами, низькою вагою, низьким рівнем вібрації та надзвичайно тихою роботою, завдяки чому ви можете використовувати її в чутливих до шуму середовищах. Задній захисний кожух захищає вбудований акумулятор, щоб ефективно запобігти зносу та пошкодженню. Сумісні з усіма акумуляторами і зарядними пристроями Husqvarna BLi.

  Ефективний безщітковий двигун

  Вдосконалений безщітковий двигун власної розробки на 25% ефективніший за звичайний щітковий двигун. Завдяки цьому він забезпечує високий та стабільний крутний момент.

  Велике охоплення

  Ріжучий ніж спроектований таким чином, щоб забезпечити вам велике охоплення, дозволяючи при цьому працювати ергономічно.

  Інтуїтивно зрозуміла панель

  Інтуїтивно зрозуміла панель для зручного управління.

  Погодозахищений (IPX4)

  Цей акумуляторний апарат Husqvarna відповідає класифікації IPX4 щодо стійкості до дощу. Це робить його довговічним та надійним інструментом, який можна використовувати цілий рік за будь-яких погодних умов.

  Акумулятор, розміщений горизонтально через корпус машини (запатентовано)

  Продумане положення акумуляторного блоку, розміщеного горизонтально через корпус машини. Знижує ризик накопичення бруду, трісок, пилу та води в батарейному відсіку, що може спричинити проблеми з роз’ємом. Крім того, це означає, що вага батареї може бути розміщена в центрі ваги або поблизу нього, а також на осі обертання виробу, що дає покращення маневровості. Наскрізна конструкція корпусу також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки дозволяє використовувати акумуляторні батареї різних розмірів.

  Транспортування

  Ножиці легко складаються в транспортному режимі для більш компактних розмірів. Полегшує транспортування та зберігання.

  Безшумна робота

  Рівень шуму від наших акумуляторних машин на 13 дБ (А) нижчий, ніж у бензинових аналогів - це величезна різниця. Зниження на 3 дБ (А) зазвичай сприймається як зменшення рівня шуму вдвічі. Це робить роботу набагато приємнішою для вас - а також дозволяє працювати в жилих районах без застережень.

  Мінімальна потреба в обслуговуванні

  Без потреби дозаправлення пальним, мінімум вузлів для обслуговування та електронно-керована система приводу сприяє зменшенню простоїв та зниженню витрат на обслуговування.

  Телескопічна трубка

  Трубка має телескопічну функцію для швидкого регулювання висоти різання

  Швидкість різання

  4000 різань за хвилину забезпечують чудові результати різання.

  savE™

  Виберіть між нормальним режимом або режимом savE ™, залежно від умов, для максимальної потужності або максимального часу роботи. У будь-якому випадку, ви завжди отримаєте ідеальний результат.

  Ергономічна ручка

  Ручка ергономічної форми для більшого комфорту та легкого доступу до елементів керування.

  Легкість і гарна збалансованість

  Тонкий та ергономічний дизайн робить ножиці легкими та добре збалансованими - дозволяє комфортно працювати в будь-яких ситуаціях.

  Готуйтеся до безперервної роботи

  Наші аксесуари для акумуляторів дозволяють виконувати роботу якомога швидше та ефективніше.

  Регулювання кута

  Регулювання кута забезпечує ергономічні робочі положення при стрижці як високих, так і низьких живоплотів.

  Захисна пластина від механічних пошкоджень

  Задній захист захищає вбудований акумулятор від зносу та пошкодження.

  Металевий корпус

  Міцний, але дуже тонкий металевий корпус є одним з багатьох міцних елементів виробу. Він призначений для захисту двигуна та редукторів.

  Зручний контроль

  Зручний захват однією рукою для регулювання кута нахилу ріжучої деки.

  Одна лінійка акумуляторів для усіх інструментів

  36V літієво-іонний акумулятор призначений для вимогливих користувачів та довготривалого використання професіоналами. Підходить для усіх інструментів, що дозволяє швидко перемикатися з тримера на повітродувку, пилку чи травокосарку і продовжувати працювати.

  Країна виробник Швеція
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 36 В
  Тип акумулятора Li-Ion
  Довжина ножа 55 см
  Максимальний діаметр гілок
  Відстань між лезами 32 мм
  Швидкість різу 4000 об/хв
  Поворотна рукоятка Ні
  Антивібраційна система Ні
  Вага 5,5 кг (без акумулятора)
  Комплектація Без акумулятора і зарядного пристрою

  Ще не було питань.