Ножиці акумуляторні Husqvarna 120iTK4-H KIT

 • Рейтинг:
 • Вартість: 9 449 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Ножиці для живої огорожі Husqvarna 120iTK4 поєднує в собі бензинову продуктивність з нульовим рівнем шкідливих викидів та тиху роботу. 120iTK4 - це комбінований телескопічний виріб, що означає, що ви можете поєднувати “корпус” машини або з ножицями до живої огорожі, або з насадкою - пилкою. Це робить його універсальним та зручним інструментом для декількох операцій залежно від поставленого завдання. Оснащений телескопічною трубкою з досяжністю до 4 та валом, що розділяється, для зручності транспортування. Регулювання кута нахилу ножиць на 7-положень для зручного обрізання живоплотів з різною висотою. КІТ-версія з акумулятором та зарядним пристроєм в комплекті.


  savE

  Вибирайте savE для максимального часу роботи без підзарядки!

  Телескопічна трубка

  Трубка має телескопічну функцію для швидкого регулювання висоти різання

  Шарнірна різальна дека

  Шарнірна різальна дека для більшої універсальності та менш виснажливої роботи. Регулюється за допомогою 7 кутів для зручного положення різання під час різання сторін, непарних кутів, сторін важкодоступних ділянок або живоплоту різної висоти.

  Одна лінійка акумуляторів для усіх інструментів

  Акумуляторна лінійка BLi призначена для вимогливих користувачів та довготривалого використання професіоналами. Підходить для усіх інструментів, що дозволяє швидко перемикатися з тримера на повітродувку, пилку* чи травокосарку і продовжувати працювати (* пилка завжди потребує акумулятор BLi20/BLi200).

  Тиха робота

  Низький рівень шуму забезпечує комфортне робоче середовище та не заважає іншим.

  Легкий по вазі та ергономічний дизайн

  Продукти акумуляторної 100 серії мають компактну, полегшену конструкцію для відмінної ергономіки. Це робить їх легкими та добре збалансованими - дозволяючи вам комфортно працювати у своєму саду.

  Транспортне положення

  Розділіть виріб навпіл для зручності транспортування та зберігання.

  Автоматичне вимкнення

  Виріб автоматично вимикається через 60 секунд простою, що продовжує термін служби акумулятора, а також знижує ризик отримання травм, якщо його залишити без нагляду.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 36 В
  Тип акумулятора Li-Ion
  Довжина ножа 50 см
  Максимальний діаметр гілок 15 мм
  Відстань між лезами 20 мм
  Швидкість різу 2800 об/хв
  Поворотна рукоятка Ні
  Антивібраційна система Ні
  Вага 4,1 кг (без акумулятора)
  Комплектація З акумулятором і зарядним пристроєм

  Ще не було питань.