Ножиці акумуляторні STIHL HSА 56 Set

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 12 місяці

  Легкі акумуляторні мотоножиці для стрижки кущів і живоплотів навколо будинку. Дуже прості у використанні. Завдяки дуже тихому двигуну для роботи з акумуляторними ножицями STIHL HSA 56 Set не потрібні засоби захисту слуху. Ріжуче полотно з двостороннім заточуванням ножів. Інноваційна геометрія лез секатора в формі крапель для кращого зачеплення і зрізання гілок. У комплекті з акумуляторною батареєю АК 10 і зарядним пристроєм AL 101.

  Подвійний ніж

  Високоякісний ніж з алмазним заточуванням і лазерним гартуванням легко стриже гілки діаметром до 8 мм, здійснюючи 2000 подвійних рухів в хвилину. Ножиці STIHL HSA 25 демонструють особливу потужність різу і якісний зріз завдяки двом ножовим балкам з'єднаним між собою. Спокійний перебіг і низький рівень вібрації забезпечує інверсійний рух ножових балок.

  Захист направляючої

  Вхідна в стандартну комплектацію захист направляючої полегшує роботу поблизу поверхні ґрунту або уздовж стін і захищає спеціальні ножі від пошкодження.

  Вушко для підвішування

  Практичне вушко для підвішування дозволяє вішати садові акумуляторні ножиці на стіну, економлячи при цьому багато місця.

  Дворучне перемикання

  Одночасне натискання обох перемикачів - на рукоятці-скоби і задній рукоятці - дозволяє легко і швидко запускати інструмент. Заднім важелем перемикання можна плавно регулювати швидкість ножа - це досягається витонченість і точність різу. Особлива практичність: дворучне перемикання з однаковим успіхом може використовувати як правша, так і лівша.

  Тиха робота

  Акумуляторні інструменти STIHL серії COMPACT працюють дуже тихо, тому використання засобів захисту слуху необов'язково.

  Акумуляторна батарея AK 10

  Компактний літій-іонний акумулятор для системи COMPACT з напругою 36 В і ємністю 59 Вт-год. Тривалість роботи залежить від типу пристрою. З індикатором рівня заряду (світлодіодний). Сумісність із зарядними пристроями AL 101, AL 100, AL 300 и AL 500.

  Зарядний пристрій STIHL AL 101

  Зарядний пристрій для акумуляторних батарей акумуляторної системи STIHL COMPACT. Зі світлодіодним індикатором і застібкою-липучкою і вушком на корпусі для акуратного кріплення кабелю. Зарядний пристрій має спеціальні отвори для встановлення на стіні. Відомості про відстань між отворами для кріплення на маркуванні принтера.

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 36 В
  Тип акумулятора Li-Ion
  Довжина ножа 45 см
  Максимальний діаметр гілок 23 мм
  Відстань між лезами 30 мм
  Швидкість різу 2200 об/хв
  Поворотна рукоятка Ні
  Антивібраційна система Ні
  Вага 2,3 кг (без акумулятора)
  Комплектація C акумулятором AK 10 і зарядним пристроєм AL 101

  Ще не було питань.