Електроножиці STIHL HSE 71

 • Рейтинг:
 • Вартість: 6 199 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Садові електроножиці Stihl HSE 71 переконують своїми здібностями точного різу за допомогою назустріч один одному рухаються ножів, оптимальної геометрії ножів і тихому і потужному ходу. Зручні в застосуванні, завдяки вивіреному розподілу ваги. У комплект постачання входить практичний чохол для забезпечення безпеки і обслуговування при настінному монтажі. Вбудований підлокітник допомагає довше не втомлюватися при тривалій вертикальній підрізці.

  Компактний захист рук

  Компактний захист рук зберігає оптимальний огляд ножів і живоплоту під час роботи.

  Поворотна ручка

  Встановлюється в п'яти положеннях поворотна ручка з вбудованим підлокітником дозволяє точно і зручно працювати практично в будь-якому положенні.

  Ножі з лазерною обробкою і алмазним заточуванням

  Ножі електросекаторів нарізані променем лазера і заточені алмазними дисками. Загартовані ріжучі кромки витримують більше навантаження і довго залишаються гострими.

  3-ступінчаста система перемикання

  Електросекатори STIHL HSE 61, HSE 71 і HSE 81 забезпечені практичною 3-ступінчастою системою перемикання для підвищення робочого радіуса.

  Фіксатор електрокабелю

  Запобігає випадковому висмикуванню кабелю і від'єднання його від електромережі, в разі чіпляння за чагарники, дерева або інші перешкоди, які можуть зустрітися на Вашій ділянці.

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 230 В
  Тип двигуна Щітковий
  Потужність 600 Вт
  Об'єм паливного бака Ні
  Довжина ножа 60 см
  Максимальний діаметр гілок 30 мм
  Відстань між лезами 36 мм
  Поворотна рукоятка Так
  Антивібраційна система Є
  Вага 4,1 кг

  Ще не було питань.