Електроножиці STIHL HSE 42

 • Рейтинг:
 • Вартість: 4 499 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Електричні ножиці для саду Stihl HSE 42 відрізняються потужним, але малошумним двигуном, а також ножем, заточеним за допомогою лазера, який виконує велику кількість ходів, забезпечуючи точну фігурне підрізування розлогих гілок і тонких гілок. Спеціальний захист, яка встановлена ​​в кінці ножа, допомагає уникнути пошкоджень ріжучих елементів під час обрізки вздовж стін, огорож, над поверхнею землі. Мала вага і ергономічний дизайн забезпечують зручну роботу і відмінне управління.

  Компактний захист рук

  Компактний захист рук зберігає оптимальний огляд ножів і живоплоту під час роботи.

  Швидкі ножі

  Висока частота руху ножових траверс, 3.400 в хвилину, а також двостороння заточка лез ножа, забезпечують чистий, якісний різ.

  Механічне гальмо ножа

  Механічне гальмо ножа зупиняє ніж після виключення в лічені секунди.

  Потужний двигун

  Нові електроножиці завдяки високій потужності в порівнянні з попередніми моделями ще більш різнобічні в застосуванні. Без різниці, що ви збираєтеся робити підрізати гілки, або сучки або просто здивувати сусідів.

  Легкість, малошумність, ергономіка

  Нові електричні ножиці сконструйовані таким чином, що вони працюють плавно, не утворюють вібрацію, є малошумними і мають низьку вагу. Тому Ви зможете повністю зосередитися на своїх творчих задумах і з легкістю втілювати їх в життя в своєму саду.

  Фіксатор електрокабелю

  Запобігає випадковому висмикуванню кабелю і від'єднання його від електромережі, в разі чіпляння за чагарники, дерева або інші перешкоди, які можуть зустрітися на Вашій ділянці.

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 230 В
  Тип двигуна Щітковий
  Потужність 420 Вт
  Довжина ножа 45 см
  Максимальний діаметр гілок 19 мм
  Відстань між лезами 21 мм
  Поворотна рукоятка Ні
  Антивібраційна система Є
  Вага 3 кг

  Ще не було питань.