Бензинові садові ножиці STIHL HS 82 R

 • Рейтинг:
 • Вартість: 17 999 грн

  Гарантія виробника 12 місяці

  Мотоножиці STIHL HS 82 R - це максимально легкі бензинові ножиці з цілком солідною потужністю 0,7 к.с. З повною упевненістю ножиці HS 82 R можна було б віднести до класу професійних садових мотоножиць мають двосторонній ріжучий ніж, у виконанні спеціально для максимально якісного тримінгового різу. Професійні мотоножиці для стрижки товстих гілок, як в горизонтальній, так і вертикальній площині. З двигуном 2-MIX, антивібраційною системою, поворотною багатофункціональною ручкою, фільтрувальною системою зі збільшеним робочим ресурсом. Спеціально адаптований редуктор забезпечує низьку швидкість ножових траверс, до 3000 рухів в хвилину, для більш міцного різу при стрижці товстих гілок. Ніж оснащений додатковим захистом від порізів..

  Двигун 2-MIX

  Сконструйований спеціально для нового покоління садових мотоножиць двигун 2-MIX поєднує в собі низькі показники витрати палива і емісії шкідливих речовин, невелика вага і відмінні показники розгону. Крім цього, він має достатній резерв потужності для обрізки товстих гілок і сучків.

  STIHL Антивібраційна система

  Гумові буфери і сталеві пружини зменшують вібрації, що передаються на рукоятки, до мінімуму, і робота стає значно полегшує.

  Електронна система запалювання

  Повністю герметична електронна система запалювання гарантує надійний запуск і безперебійну роботу двигуна. Висока напруга запалювання забезпечує надійне іскроутворення і тривалий час горіння іскри. Це покращує згорання палива і зменшує шкідливі викиди.

  Петля для підвішування в рукоятці

  Вбудоване в корпус вушко для кріплення до стіни дозволяє заощадити місце і підвищити надійність при зберіганні машини.

  Варіант з тримінговим різом

  Для ідеальної контурної обрізки живоплотів і кущів призначені варіанти «T» нових садових мотоножиць STIHL. Завдяки геометрії зі зменшеною міжзубцевою відстанню і зменшеною висотою ножа в поєднанні з передавальним числом редуктора, що забезпечує високу частоту ходів можна чисто виконувати навіть філігранні операції.

  Одноважільне управління

  Повітряна заслінка, функції запуску і зупинки, а також робоче положення об'єднані в одному елементі управління. Кнопка зупинки при одноважільному управлінні: при активізації функції зупинки вал повертається в положення I. Після цього садові мотоножиці знову готові до запуску, тобто помилки при управлінні виключені.

  Ручний паливний насос (Праймер)

  За допомогою ручного паливного насоса можна вручну, натисканням пальця подати паливо в карбюратор. Це скорочує кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації.

  Довговічний повітряний фільтр

  Забезпечує тривалу роботу без очищення і надійний захист двигуна.

  Двосторонній ніж

  Садові мотоножиці STIHL із загостреним з двох сторін ножем прекрасно ріжуть як вертикально, так і горизонтально. Завдяки використанню обох сторін ножа вони дозволяють стригти в кутах. Поворотна рукоятка робить їх універсальними, придатними і для лівші, і для правші.

  Кришка бензобака, що відкривається без інструменту

  Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом. Баки, при їх наявності, відкриваються і закриваються легко, швидко і без інструменту.

  Обертальна рукоятка

  Мультифункціональна рукоятка повертається на 90 ° вліво і вправо. Завдяки цьому садові мотоножиці завжди ергономічно лежать в долоні незалежно від того, як йде обрізка - горизонтально чи вертикально. Тому вони універсальні і підходять і для лівші, і для правші.

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Бензиновий
  Напруга 220-240 В
  Тип двигуна 2-MIX
  Потужність 1,0 к.с
  Об'єм циліндра 22,7 см³
  Об'єм паливного бака 0,46 л
  Довжина ножа 60 см
  Відстань між лезами 30 мм
  Швидкість різу 3000 різ/хв
  Поворотна рукоятка Так
  Антивібраційна система Так
  Вага 5,1 кг

  Ще не було питань.