Бензинові садові ножиці STIHL HS 45

 • Рейтинг:
 • Вартість: 9 499 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Бензинові мотоножиці HS 45 з двостороннім ножем здатні зрізати зелені насадження однаково якісно як в своєму горизонтальному, так власне при необхідності і в вертикальному, положенні. А завдяки використанню при роботі обох сторін гострих ножів, може досягатися оптимальний результат при зрізанні у вузьких кутах і в самих важкодоступних ділянках зустрічаються на живоплоту Загальна відстань між зубами ножа - дорівнює 30 мм.

  Ріжучий ніж з одностороннім заточуванням

  Двосторонній ріжучий ніж заточений з одного боку. Спеціальна геометрія ножа забезпечує високу продуктивність стрижки.

  Двигун 2-MIX

  Сконструйований спеціально для нового покоління садових мотоножиць двигун 2-MIX поєднує в собі низькі показники витрати палива і емісії шкідливих речовин, невелика вага і відмінні показники розгону. Крім цього, він має достатній резерв потужності для обрізки товстих гілок і сучків.

  STIHL ElastoStart

  В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхообразні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Спеціальний демпфуючий елемент в ручці пускача розширюється відповідно силі тяги, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  STIHL Антивібраційна система

  Гумові буфери і сталеві пружини зменшують вібрації, що передаються на рукоятки, до мінімуму, і робота стає значно полегшує.

  Електронна система запалювання

  Повністю герметична електронна система запалювання гарантує надійний запуск і безперебійну роботу двигуна. Висока напруга запалювання забезпечує надійне іскроутворення і тривалий час горіння іскри. Це покращує згорання палива і зменшує шкідливі викиди.

  Петля для підвішування в рукоятці

  Вбудоване в корпус вушко для кріплення до стіни дозволяє заощадити місце і підвищити надійність при зберіганні машини.

  Ручний паливний насос (Праймер)

  За допомогою ручного паливного насоса можна вручну, натисканням пальця подати паливо в карбюратор. Це скорочує кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації.

  Довговічний повітряний фільтр

  Забезпечує тривалу роботу без очищення і надійний захист двигуна.

  Двосторонній ніж

  Садові мотоножиці STIHL із загостреним з двох сторін ножем прекрасно ріжуть як вертикально, так і горизонтально. Завдяки використанню обох сторін ножа вони дозволяють стригти в кутах. Поворотна рукоятка робить їх універсальними, придатними і для лівші, і для правші.

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-MIX
  Потужність 1,0 к.с
  Об'єм циліндра 27,2 см3
  Об'єм паливного бака 0,22 л
  Довжина ножа 60 см
  Відстань між лезами 30 мм
  Швидкість різу 3800 різ/хв
  Поворотна рукоятка Ні
  Антивібраційна система Так
  Вага 5,0 кг

  Ще не було питань.