Бензинові садові ножиці STIGA SHP60

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 60 місяців

  Кущоріз Stiga SHP 60 - це компактний ручний прилад, який підходить для садово-паркових, а також ландшафтних робіт. Компанія Stiga спеціалізується на виробництві садової техніки і точно знає, які пристрої необхідні для роботи в саду. Інструменти цієї фірми відрізняються ідеальним співвідношенням ціни і якості. Модель оснащена двотактним двигуном потужністю 850 Вт, який працює на бензині. Обсяг паливного бака складає 0,6 л. Ножі довжиною 61 см можуть виробляти лазерну різку чагарників і гілок товщиною до 28 см. Вони розраховані на велике навантаження і здатні прослужити досить довго.

  Обертальна рукоятка

  Ергономічну задню рукоятку можна повертати на 180 ° і фіксувати в трьох різних положеннях, що дозволяє легко переходити від горизонтального до вертикального режиму різання, зберігаючи при цьому зручне робоче положення.

  Пружинна система контролю вібрації

  Система сталевих пружин ефективно гасить вібрації і захищає руки користувача від підвищених навантажень.

  Подвійний ніж

  Ніж з лазерним заточуванням подвійної дії довжиною 61 см з дрібними зубами гарантує швидку і точну обрізку. Захист ножа допомагає працювати навіть в найскладніших місцях без пошкодження ріжучого модуля

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2х-тактний
  Потужність 1,16 к.с
  Об'єм циліндра 24,5 см3
  Об'єм паливного бака 0,6 л
  Довжина ножа 61 см
  Максимальний діаметр гілок 28 мм
  Відстань між лезами 27 мм
  Швидкість різу 3500 різ/хв
  Поворотна рукоятка Так
  Антивібраційна система Так
  Вага 5,5 кг

  Ще не було питань.