Електропила Stihl MSE 141 С-Q

 • Рейтинг:
 • Вартість: 5 699 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Електропила STIHL MSE 141 C-Q стане хорошим і незамінним помічником, який дозволяє якісно виконати будь-який тип роботи і значно заощадить час на їх виконання. Перевагою електричної пилки є те, дана модель володіє хорошими робочими характеристиками, а також відрізняється зносостійкістю при постійній експлуатації. Варто зауважити, що двигун потужністю 1400 Вт розташований збоку, що дозволить максимально зручно підступитися до оброблюваного матеріалу. Крім цього, передбачає систему змащення ланцюга Ematic, що дозволить істотно скоротити витрату масла. Для роботи STIHL MSE 141 C-Q потрібне підключення до мережі 220В. Порадує і наявність в моделі не тільки блокування від довільного включення, а й аварійне гальмо, який моментально зупиняє ланцюг..

  Бічний пристрій натягу ланцюга

  Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакт рук з ланцюгом і вістрями шпичастий буфер

  Фіксатор кабелю

  Фіксатор кабелю запобігає його раптового відключення в результаті висмикування в разі натягування або чіпляння за малі та великі інші перешкоди.

  Система змащення ланцюга STIHL Ematic

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50 %.

  Захист електродвигуна від перевантаження

  У разі перегріву двигун автоматично вимикається. Через кілька хвилин він охолоне і Ви зможете продовжити роботу.

  Гальмо ланцюга QuickStop Super (Q)

  Високоефективна гальмівна система ланцюга для більшої безпеки - ексклюзивно від STIHL. Ланцюг зупиняється не тільки під час сильної віддачі і від відпускання передньої ручки, а й під час відпуску задньої рукоятки. Ланцюг зупиняється за лічені частки секунди захищаючи користувача від травмування.

  Прозорий масляний бак

  Завдяки прозорому корпусу масляного бака зручно стежити за рівнем мастила для ланцюга. Мастило швидко і легко заливається завдяки зручній системі заправки масла STIHL

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 230 В
  Тип двигуна Щітковий
  Потужність 1400 Вт
  Об'єм масляного бака 0,21 л
  Натяг ланцюга Бічне
  Тип ланцюга 61РМ
  Крок ланцюга 3/8P дюйма
  Довжина шини 35 см
  Вага 4,1 кг

  Ще не було питань.