Бензопила Stihl MS 651 (шина 50 см)

 • Рейтинг:
 • Вартість: 39 759 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Бензопила STIHL MS 651 - це дуже потужний і високопродуктивний інструмент, що належить до класу професійних пив підвищеної потужності. Фахівці, професіонали своєї справи настійно рекомендують саме цю модель пив для заготівельних робіт з крупномірною деревиною. Модель явно призначена для екстремальних навантажень, оскільки має воістину надійне оснащення. Оснащена сучасною поліпшеною антивібраційною системою, яка значною мірою гасить вібрації двигуна, передаються на рукоятки пристрої, і бічним пристроєм для натягування ланцюга, яке повністю запобігає контакт рук оператора з ланцюгом, та й з кінчиками шпичастий буфер.

  Чотириканальна технологія STIHL

  У чотирьох перепускних каналах робоча суміш перед займанням завихрюється. В результаті оптимально спалюється паливо і помітно підвищується ККД двигуна. Як наслідок, падає витрата палива і збільшується крутний момент в широкому діапазоні оборотів.

  STIHL ElastoStar

  В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхообразні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Демпфуючий елемент в ручці пускового пристрою ElastoStart поперемінно то приймає на себе, то віддає енергію відповідно процесу стиснення, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  Фільтр HD2

  Нещодавно розроблений фільтр HD2 з елементом, що фільтрує з поліетилену має на 70 & nbsp; % дрібніші пори, ніж у фільтрів з нетканих матеріалів та поліаміду, що дозволяє йому ефективно фільтрувати навіть найдрібніших пил. Крім цього, він має гарну масло і водовідштовхувальну здатність і завдяки цьому дуже легко очищається. Заміна патрона фільтру з PET може здійснюватися без допомоги спеціального інструменту

  Одноважільне управління

  Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання, управляє окремий важіль. Це робить управління особливо зручним і безпечним, оскільки права долоня залишається на рукоятці.

  Регульований масляний насос

  Дозволяє точно дозувати масло в залежності від потреби. Маркування «Е» гарантує завжди достатня кількість масла. Професіонали дозують точніше. Можливо 50-відсоткове зменшення подачі масла

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні руків'я може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна, яка передається на рукоятку, помітно знижується.

  Система змащення ланцюга Ematic

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50%.

  Бічне натягування ланцюга

  Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакт рук з ланцюгом і кінчиками зубчатого упору.

  Байонетний замок кришки бака

  Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом. Баки, при їх наявності, відкриваються і закриваються легко, швидко і без інструменту.

  Клапан зниження тиску

  Клапан зниження тиску при запуску двигуна випускає частину стислій суміші з циліндра. В результаті необхідне зусилля тяги на пусковому тросі помітно знижується. Оператору стає легше працювати, і вся система пуску менш інтенсивно зношується.

  Гайки, що не втрачаються

  При заміні ріжучої гарнітури гайки на кришці ланцюгової зірочки більше не можуть бути втрачені. Велика перевага для користувача.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-Mix
  Потужність 6,8 к.с.
  Об'єм циліндра 91,1 см3
  Об'єм паливного бака 0.85 л
  Об'єм масляного бака 0,36 л
  Натяг ланцюга Бічне
  Система легкого запуску Ні
  Ручний бензонасос Ні
  Декомпресійний клапан Є
  Тип ланцюга 36 RS
  Крок ланцюга 3/8 дюйма
  Довжина шини 50 см
  Вага 7,3 кг

  Ще не було питань.