Бензопила Stihl MS 361 (шина 45 см)

 • Рейтинг:
 • Вартість: 24 999 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Бензопилу Stihl MS 361 заведено відносити до класу професійних інструментів середньої потужності, придатних для роботи в лісництвах та інших лісових господарствах. Це воістину надійний, міцний інструмент. Дана модель оснащена новою антивібраційною системою, яка дозволяє значно знизити вібрацію двигуна, що передається на рукоятки, тим самим знижуючи ризики оператора заробити хронічні порушення кровообігу в руках. Бензопила оснащена шиною на 45 см, що дозволяє пристрою з легкістю виконувати досить великі обсяги пильних робіт. Похвалитися дана модель може і своєю система змащення ланцюга Ematic.

  Клапан зниження тиску

  Клапан зниження тиску при запуску двигуна випускає частину стислій суміші з циліндра. В результаті необхідне зусилля тяги на пусковому тросі помітно знижується. Оператору стає легше працювати, і вся система пуску менш інтенсивно зношується.

  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - забезпечує майже постійні потужність двигуна, якість вихлопу і витрата палива протягом тривалого часу не дивлячись на яке ускладнюється забрудненням повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні руків'я може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна передається на руків'я помітно знижується.

  Система змащення ланцюга Ematic

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50 %.

  Бічне натягування ланцюга

  Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакт рук з ланцюгом і кінчиками шпичастий буфер.

  Байонетний замок кришки бака

  Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом. Баки, при їх наявності, відкриваються і закриваються легко, швидко і без інструменту.

  STIHL ElastoStar

  В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають штовхообразні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Демпфуючий елемент в ручці пускового пристрою ElastoStart поперемінно то приймає на себе, то віддає енергію відповідно процесу стиснення, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  Одноважільне управління

  Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання, управляє окремий важіль. Це робить управління особливо зручним і безпечним, оскільки права долоня залишається на рукоятці.

  Регульований масляний насос

  Дозволяє точно дозувати масло в залежності від потреби. Маркування «Е» гарантує завжди достатня кількість масла. Професіонали дозують точніше. Можливо 50-відсоткове зменшення подачі масла

  Попередній підігрів карбюратора

  На бензопили STIHL з підігрівом карбюратором можна покластися навіть взимку. У зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим всмоктуваним повітрям, що запобігає обмерзання. Перемикання з літнього режиму на зимовий проводиться одним рухом руки.

  Чотирьохканальна система STIHL

  У чотирьох перепускних каналах робоча суміш перед займанням завихрюється. В результаті оптимально спалюється паливо і помітно підвищується ККД двигуна. Як наслідок, падає витрата палива і збільшується крутний момент в широкому діапазоні обертів.

  Гальмо QuickStop для моментальної зупинки ланцюга

  Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм при роботі з бензопилами. Ланцюгове гальмо спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди зупиняє пиляльний ланцюг. При досить сильній віддачі ланцюгове гальмо QuickStop спрацьовує автоматично.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна Двотактний
  Потужність 4,6 к.с.
  Об'єм циліндра 59,0 см3
  Об'єм паливного бака 0,68 л
  Об'єм масляного бака 0,325 л
  Натяг ланцюга Бічне
  Система легкого запуску Ні
  Ручний бензонасос Ні
  Декомпресійний клапан Є
  Тип ланцюга 36 RS
  Крок ланцюга 3/8 дюйма
  Довжина шини 45 см
  Вага 5,6 кг

  Ще не було питань.