Бензопила Stihl MS 291

 • Рейтинг:
 • Вартість: 21 699 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Бензинова ланцюгова пила STIHL MS 291 відмінно підходить для використання в сільському і комунальному господарстві, для будівництва та інших професійних робіт з деревиною. Бензопила STIHL MS 291 оснащена сучасним двигуном 2-MIX. У порівнянні зі звичним для багатьох 2-х тактним двигуном, двигун який створений за технологією 2-MIX дозволяє значно скоротити витрату бензину, аж до 20%. А викид шкідливих речовин під час його роботи в атмосферу - скорочений до 50%. Внаслідок цього двигун STIHL 2-MIX відповідає найсуворішим розпорядженням EU II за кількістю можливо виділяються вихлопних газів для бензоінструментів.

  Попередній підігрів карбюратора

  На бензопили STIHL з підігрівом карбюратором можна покластися навіть взимку. У зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим всмоктуваним повітрям, що запобігає обмерзання. Перемикання з літнього режиму на зимовий проводиться одним рухом руки.

  Двигун STIHL 2-MIX

  Двотактний двигун STIHL з технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю, чудовим тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншою витратою палива в порівнянні з двотактними двигунами STIHL тієї ж потужності, але без такої технології. У двигуні поєднується циліндр з чотирьохканальною технологією і продування. Також на 70% знижений рівень викиду шкідливих вихлопних газів. Це відповідає нормам токсичності EU II.

  Повітряний фільтр з попереднім очищенням

  Всмоктуване повітря за допомогою маховика переміщається по круговій траєкторії. За рахунок відцентрової сили більші і важкі частинки бруду видаляються назовні і, крім того, вгору, через підйомну рампу. В результаті через канал попереднього сепарування на повітряний фільтр потрапляє повітря, який не містить частинок.

  Гальмо для моментальної зупинки ланцюга

  Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм при роботі з бензопилами. Ланцюгове гальмо спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди зупиняє пиляльний ланцюг. При досить сильній віддачі ланцюгове гальмо QuickStop спрацьовує автоматично.

  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - забезпечує майже постійні потужність двигуна, якість вихлопу і витрата палива протягом тривалого часу не дивлячись на яке ускладнюється забрудненням повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування .

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні руків'я може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна передається на руків'я помітно знижується.

  Система змащення ланцюга Ematic

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50 %.

  Одноважільне управління

  Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання, управляє окремий важіль. Це робить управління особливо зручним і безпечним, оскільки права долоня залишається на рукоятці .

  Байонетний замок кришки бака

  Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом. Баки, при їх наявності, відкриваються і закриваються легко, швидко і без інструменту.

  Бічне натягування ланцюга

  Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакт рук з ланцюгом і кінчиками шпичастий буфер.

  Чотирьохканальна технологія STIHL

  У чотирьох перепускних каналах робоча суміш перед займанням завихрюється. В результаті оптимально спалюється паливо і помітно підвищується ККД двигуна. Як наслідок, падає витрата палива і збільшується крутний момент в широкому діапазоні оборотів .

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-Mix
  Потужність 3,8 к.с
  Об'єм циліндра 55,5 см3
  Об'єм паливного бака 0,50 л
  Об'єм масляного бака 0,26 л
  Натяг ланцюга Бічне
  Система легкого запуску Ні
  Ручний бензонасос Ні
  Декомпресійний клапан Ні
  Тип ланцюга 26 RM
  Крок ланцюга 0,325 дюйма
  Довжина шини 40 см
  Вага 5,6 кг

  Ще не було питань.