Бензопила Stihl MS 230

 • Рейтинг:
 • Вартість: 13 599 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Ланцюгова бензопила STIHL MS 230 - прекрасний вибір для проведення будь-яких господарських робіт по дереву. STIHL MS 230 має потужний мотор, до того ж завдяки ощадливій витраті палива вона зможе працювати тривалий час без зупинок. Керувати такою пилкою дуже зручно і просто, до того ж вона вимагає мінімум навичок, як при експлуатації, так і при обслуговуванні. Для вашої зручності в ній передбачена хороша антивібраційна система і автоматичне змащення ланцюга. Ну а за безпеку при експлуатації STIHL MS 230 відповідає блокування кнопки включення і передбачене гальмо ланцюга.  

  Гальмо для моментальної зупинки ланцюга

  Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм при роботі з бензопилами. Ланцюгове гальмо спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди зупиняє пиляльний ланцюг. При досить сильній віддачі ланцюгове гальмо QuickStop спрацьовує автоматично.

  Зручний в обслуговуванні повітряний фільтр

  Повітря знову чистий! Повітряний фільтр можна очистити в лічені хвилини завдяки кришці корпусу карбюратора, що відкривається і закривається без інструменту

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні руків'я може привести до хронічних порушень кровообігу в руках . Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна передається на руків'я помітно знижується.

  Система змащення ланцюга Ematic

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50 %.

  Одноважільне управління

  Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання, управляє окремий важіль. Це робить управління особливо зручним і безпечним, оскільки права долоня залишається на рукоятці .

  Байонетний замок кришки бака

  Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом. Баки, при їх наявності, відкриваються і закриваються легко, швидко і без інструменту. < /span>

  Попередній підігрів карбюратора

  На бензопили STIHL з підігрівом карбюратором можна покластися навіть взимку. У зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим всмоктуваним повітрям, що запобігає обмерзання. Перемикання з літнього режиму на зимовий проводиться одним рухом руки. < /span>

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна Двотактний
  Потужність 2,7 к.с.
  Об'єм циліндра 40,2 см3
  Об'єм паливного бака 0,47 л
  Об'єм масляного бака 0,2 л
  Натяг ланцюга Бічне
  Система легкого запуску Ні
  Ручний бензонасос Ні
  Декомпресійний клапан Ні
  Тип ланцюга 63 РМ
  Крок ланцюга 3/8P дюйма
  Довжина шини 40 см
  Вага 4,6 кг

  Ще не було питань.