Бензопила Stihl MS 180

 • Рейтинг:
 • Вартість: 6 899 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Одна з найпопулярніших моделей серед бензопил STIHL MS 180 помітно виділяється простотою в експлуатації, компактними розмірами й невеликою вагою, що забезпечує додатковий комфорт під час роботи з нею. STIHL MS 180 достатньо потужна, щоб ви змогли на своїй ділянці зробити заготівлю дров, виконати роботи з деревом для будівництва або довести до ладу дерева в саду. 

  Чотирьохканальна технологія STIHL 

  У чотирьох перепускних каналах робоча суміш перед займанням завихрюється. В результаті оптимально спалюється паливо і помітно підвищується ККД двигуна. Як наслідок, падає витрата палива і збільшується крутний момент в широкому діапазоні оборотів.

  Зручний в обслуговуванні повітряний фільтр

  Повітря знову чисте! Повітряний фільтр можна очистити в лічені хвилини завдяки кришці корпусу карбюратора, що відкривається і закривається без інструменту.

  Бічне натягування ланцюга

  Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакту рук з ланцюгом і кінчиками зубчатого упору.

  Гальмо для моментальної зупинки ланцюга

  Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм при роботі з бензопилами. Ланцюгове гальмо спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди зупиняє пиляльний ланцюг. При досить потужній віддачі ланцюгове гальмо QuickStop спрацьовує автоматично.

  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - забезпечує майже постійну потужність двигуна, якість вихлопу і витрату палива протягом тривалого часу не дивлячись на збільшення забруднення повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні руків'я може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна передається на руків'я помітно знижується.

  Система змащення ланцюга Ematic 

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50 %.

  Одноважільне керування

  Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання, керує окремий важіль. Це робить керування особливо зручним і безпечним, оскільки права долоня залишається на рукоятці.

  Легкість та компактність

  Бензопила STIHL MS 180 належить до класу легких і компактних пил, які стануть чудовими помічниками в вашому саду або домашньому і присадибному господарстві.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна Двотактний
  Потужність 2,0 к.с
  Об'єм циліндра 31,8 см3
  Об'єм паливного бака 0,25 л
  Об'єм масляного бака 0,14 л
  Натяг ланцюга Бічне
  Система легкого запуску Ні
  Ручний бензонасос Ні
  Декомпресійний клапан Ні
  Тип ланцюга 63 РМ
  Крок ланцюга 3/8P дюйма
  Довжина шини 35 см
  Вага 4 кг

  Ще не було питань.