Бензопила Stihl MS 881

 • Рейтинг:
 • Вартість: 57 149 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Найпотужніша ручна бензопила серійного виробництва у світі! Завдяки надвеликій потужності ідеально підходить для професійного звалювання та обробки великих дерев. Двигун 2-МІХ демонструє вражаючу продуктивність пиляння, забезпечуючи високий крутний момент та, одночасно, економне використання палива. Важіль перемикання "СТОП" з функцією самоповернення спрощує запуск розігрітої бензопили, повітряний фільтр HD2 гарантує тривалий ресурс роботи двигуна. Гайки з системою фіксації, що вбудована в кришку ланцюгової зірочки, спрощують обслуговування ланцюга, байонетний замок кришок баків забезпечує швидке та зручне заправлення паливно-мастильними матеріалами.

  Клапан зниження тиску

  Клапан зниження тиску при запуску двигуна випускає частину стислій суміші з циліндра. В результаті необхідне зусилля тяги на пусковому тросі помітно знижується. Оператору стає легше працювати, і вся система пуску менш інтенсивно зношується.

  STIHL ElastoStar

  В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхообразні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Демпфуючий елемент в ручці пускового пристрою ElastoStart поперемінно то приймає на себе, то віддає енергію відповідно процесу стиснення, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  Фільтр HD2

  Нещодавно розроблений фільтр HD2 з елементом, що фільтрує з поліетилену має на 70 & nbsp; % дрібніші пори, ніж у фільтрів з нетканих матеріалів та поліаміду, що дозволяє йому ефективно фільтрувати навіть найдрібніший пил. Крім цього, він має гарну масло і водовідштовхувальну здатність і завдяки цьому дуже легко очищається. Заміна патрона фільтру з PET може здійснюватися без допомоги спеціального інструменту

  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - забезпечує майже постійні потужність двигуна, якість вихлопу і витрата палива протягом тривалого часу не дивлячись на яке ускладнюється забрудненням повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

  Регульований масляний насос

  Дозволяє точно дозувати масло в залежності від потреби. Маркування «Е» гарантує завжди достатня кількість масла. Професіонали дозують точніше. Можливо 50-відсоткове зменшення подачі масла

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні руків'я може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна передається на руків'я помітно знижується.

  Система змащення ланцюга Ematic

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50 %.

  Пристрій бічного натягу ланцюга

  Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакту рук з ланцюгом і кінчиками зубчатого упору.

  Безінструментальні кришки баків

  Запатентовані кришки баків, які не втрачаються, для паливної суміші і мастила для ланцюга. Баки відкриваються і закриваються швидко і легко, без використання інструментів.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна Двотактний
  Потужність 8,7 к.с.
  Об'єм циліндра 121,6 см3
  Об'єм паливного бака 1,3 л
  Об'єм масляного бака 0,7 л
  Натяг ланцюга Бічне
  Система легкого запуску Ні
  Ручний бензонасос Ні
  Декомпресійний клапан Є
  Тип ланцюга 46 RM
  Крок ланцюга 0,404 дюйма
  Довжина шини 105 см
  Вага 9,8 кг

  Ще не було питань.