Бензопила Stihl MS 261 С-М

 • Рейтинг:
 • Вартість: 19 769 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Бензопила відмінно підходить для фермерів, комунальних служб і озеленювачів. Стандартно оснащена системою STIHL M-Tronic (M), що забезпечує оптимальну роботу двигуна в будь-який час. Пила має легкий запуск завдяки одній стартовій позиції і нової функції кнопки зупинки, довговічний повітряний фільтр HD2 вимагає лише періодичної очистки.

  STIHL 2-MIX двигун

  Двотактний двигун з технологією STIHL 2-MIX економить до 20% палива і знижує викиди до 70% в порівнянні з двотактними двигунами STIHL того ж класу продуктивності без технології 2-MIX.

  Попередній підігрів карбюратора

  На бензопили STIHL з підігрівом карбюратором можна покластися навіть взимку. У зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим всмоктуваним повітрям, що запобігає обмерзання. Перемикання з літнього режиму на зимовий проводиться одним рухом руки.

  Бічне натягування ланцюга

  Бічне натяг ланцюга полегшує безпечне натяг ланцюга.

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна передається на рукоятки помітно знижується.

  Байонетний замок кришки бака

  Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом. Баки, при їх наявності, відкриваються і закриваються легко, швидко і без інструменту.

  Одноважільний управління

  Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання , управляє окремий важіль. Це робить управління особливо зручним і безпечним, так як права долоня залишається на рукоятці.

  Система змащення ланцюга Ematic & nbsp;

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50 %.

  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - забезпечує майже постійні потужність двигуна, якість вихлопу і витрата палива протягом тривалого часу не дивлячись на яке ускладнюється забрудненням повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

  Система попереднього очищення повітря

  Системи фільтрації повітря STIHL з тривалим терміном служби з попередніми поділом забезпечують значно більш тривалий термін служби фільтра в порівнянні зі звичайними системами фільтрації. Повітря втягується. Більші і важкі частинки викидаються. Попередньо очищене повітря направляється в повітряний фільтр через канал попереднього сепаратора.

  STIHL ElastoStart

  Через тиск стиснення виникають пускові напруги при запуску двигунів внутрішнього згоряння. Демпфуючих елемент в спеціальній рукоятці ElastoStart черзі поглинає і знімає зусилля відповідно до шаблону стиснення. Результат рівний, навіть стартовий.

  Фільтр HD2

  Цей повітряний фільтр утримує навіть найдрібнішу пил від двигуна, забезпечуючи особливо довгий термін служби. Завдяки спеціальному матеріалу фільтр легко очищається шляхом миття, наприклад, STIHL Varioclean і теплою водою.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-Mix
  Потужність 4,1 к.с
  Об'єм циліндра 50,2 см3
  Об'єм паливного бака 0,39 л
  Об'єм масляного бака 0,2 л
  Натяг ланцюга Бічне
  Система легкого запуску Є
  Ручний бензонасос Є
  Декомпресійний клапан Є
  Тип ланцюга 36 RS
  Крок ланцюга 0,325 дюйма
  Довжина шини 40 см
  Вага 4,9 кг

  Ще не було питань.