Бензопила Stihl MS 231

 • Рейтинг:
 • Вартість: 8 999 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Універсальна бензопила MS 231 ідеально підходить для приватних користувачів або фермерів для валки невеликих дерев, розпилювання дров, загального обслуговування ландшафту. Бензопила оснащена двотактним двигуном власного виробництва STIHL із застосуванням технології 2-MIX, яка дозволяє скоротити викиди до 70%, а витрата палива на 20% нижче в порівнянні з двотактним двигуном STIHL з тієї ж вихідною потужністю без технології 2-MIX. Модель легко і швидко запускається в будь-який час року завдяки можливості підігріву карбюратора. Наявність в моделі компенсатора від марки STIHL забезпечує постійну потужність двигуна, від чого стає цілком можливою робота з пилкою протягом максимально тривалого часу, не вдаючись до техобслуговування.

  STIHL 2-MIX двигун

  Двотактний двигун з технологією STIHL 2-MIX економить до 20% палива і знижує викиди до 70% в порівнянні з двотактними двигунами STIHL того ж класу продуктивності без технології 2-MIX.

  Попередній підігрів карбюратора

  На бензопили STIHL з підігрівом карбюратором можна покластися навіть взимку. У зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим всмоктуваним повітрям, що запобігає обмерзання. Перемикання з літнього режиму на зимовий проводиться одним рухом руки.

  Бічне натягування ланцюга

  Бічне натяг ланцюга полегшує безпечне натяг ланцюга.

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна передається на рукоятки помітно знижується.

  Байонетний замок кришки бака

  Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом. Баки, при їх наявності, відкриваються і закриваються легко, швидко і без інструменту.

  Одноважільне управління

  Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання, управляє окремий важіль. Це робить управління особливо зручним і безпечним, так як права долоня залишається на рукоятці.

  Система змащення ланцюга Ematic & nbsp;

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50 %.

  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - забезпечує майже постійні потужність двигуна , якість вихлопу і витрата палива протягом тривалого часу не дивлячись на яке ускладнюється забрудненням повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

  Система попереднього очищення повітря

  Системи фільтрації повітря STIHL з тривалим терміном служби з попередніми поділом забезпечують значно більш тривалий термін служби фільтра в порівнянні зі звичайними системами фільтрації. Повітря втягується. Більші і важкі частинки викидаються. Попередньо очищене повітря направляється в повітряний фільтр через канал попереднього сепаратора.

  STIHL ElastoStart

  Через тиск стиснення виникають пускові напруги при запуску двигунів внутрішнього згоряння. Демпфуючих елемент в спеціальній рукоятці ElastoStart черзі поглинає і знімає зусилля відповідно до шаблону стиснення. Результат рівний, навіть стартовий.

  Фільтр HD2

  Цей повітряний фільтр утримує навіть найдрібніший пил від двигуна, забезпечуючи особливо довгий термін служби. Завдяки спеціальному матеріалу фільтр легко очищається шляхом миття, наприклад, STIHL Varioclean і теплою водою.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-Mix
  Потужність 2,7 к.с.
  Об'єм циліндра 42,6 см3
  Об'єм паливного бака 0,39 л
  Об'єм масляного бака 0,2 л
  Натяг ланцюга Бічне
  Система легкого запуску Ні
  Ручний бензонасос Ні
  Декомпресійний клапан Є
  Тип ланцюга 63 PM
  Крок ланцюга 3/8P дюйма
  Довжина шини 35 см
  Вага 4,8 кг

  Ще не було питань.