Бензопила Stihl MS 180 С-ВЕ

 • Рейтинг:
 • Вартість: 5 799 грн 5 219 грн
  До кінця акції:

  Гарантія виробника 12 місяців

  Одна з найпопулярніших моделей серед бензопил STIHL MS 180 С-ВЕ помітно виділяється простотою в експлуатації, компактними розмірами й невеликою вагою, що забезпечує додатковий комфорт під час роботи з нею. STIHL MS 180 С-ВЕ досить потужна, щоб ви змогли на своїй ділянці зробити заготівлю дров, виконати роботи з деревом для будівництва або довести до ладу дерева в саду. Перевагами цієї моделі є система легкого старту ErgoStart, пристрій швидкого натягу ланцюга та електронне запалювання. Приємним доповненням стане наявність системи «QuikStop», що забезпечує хороший захист від віддачі та зниження рівня вібрації, що дає вам можливість довго насолоджуватися надійної та приємною роботою зі STIHL MS 180 С-ВЕ

  Система швидкого натягу ланцюга (В)

  Фірмова система швидкого натягу ланцюга STIHL (B) перетворює натяг пильного ланцюга в дитячу забаву. Потрібно лише послабити гайку кріплення кришки ланцюгової зірочки, і за допомогою регулювального коліщатка легко і швидко натягнути ланцюг. Інструмент для цього не потрібен.

  Система полегшеного запуску ErgoStart

  Спіральна пружина між котушкою пускового троса і колінвалом компенсує пікові зусилля, тепер на тросі майже не відчувається поштовхів. Результат: STIHL ErgoStart в порівнянні з традиційними пусковими пристроями зменшує зусилля наполовину, а швидкість запуску - приблизно на дві третини.

  Зручний в обслуговуванні повітряний фільтр

  Повітря знову чисте! Повітряний фільтр можна очистити в лічені хвилини завдяки кришці корпусу карбюратора, що відкривається і закривається без інструменту

  Гальмо для моментальної зупинки ланцюга

  Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм при роботі з бензопилами. Ланцюгове гальмо спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди зупиняє пиляльний ланцюг. При достатньо потужній віддачі ланцюгове гальмо QuickStop спрацьовує автоматично.

  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - забезпечує майже постійні потужність двигуна, якість вихлопу і витрата палива протягом тривалого часу не дивлячись на яке ускладнюється забрудненням повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні руків'я може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна передається на руків'я помітно знижується.

  Система змащення ланцюга Ematic 

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де вона потрібна для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50%.

  Одноважільне керування

  Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання, управляє окремий важіль. Це робить керування особливо зручним і безпечним, оскільки права долоня залишається на рукоятці.

  Легкість та компактність

  Бензопила STIHL MS 180 С-ВЕ належить до класу легких і компактних пил, які стануть чудовими помічниками в вашому саду або домашньому і присадибному господарстві.

  Чотирьохканальна технологія STIHL

  У чотирьох перепускних каналах робоча суміш перед займанням завихрюється. В результаті оптимально спалюється паливо і помітно підвищується ККД двигуна. Як наслідок, падає витрата палива і збільшується крутний момент в широкому діапазоні оборотів.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна Двотактний
  Потужність 2,0 к.с
  Об'єм циліндра 31,8 см3
  Об'єм паливного бака 0,25 л
  Об'єм масляного бака 0,14л
  Натяг ланцюга Безключове
  Система легкого запуску Є
  Ручний бензонасос Ні
  Декомпресійний клапан Ні
  Тип ланцюга 63 РМ
  Крок ланцюга 3/8P дюйма
  Довжина шини 35 см
  Вага 4,2 кг

  Ще не було питань.