Бензопила Stihl MS 170

 • Рейтинг:
 • Вартість: 5 129 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Бензопила STIHL MS 170 відноситься до класу легких і компактних пил, які стануть чудовими помічниками в вашому саду або домашньому і присадибному господарстві. Незважаючи на невеликі розміри, STIHL MS 170 може похвалитися сучасними функціями і досить потужним двигуном з високим крутним моментом. З нею приємно працювати, і вона не вимагає спеціальних навичок для обслуговування, адже її шина і ланцюг змащуються автоматично, а доступ до повітряного фільтру максимально спрощений. До того ж виробник постарався не тільки скоротити витрату палива, але і як можна більше зменшити вібрацію STIHL MS 170 під час роботи для більш комфортної експлуатації.

  Гальмо для моментальної зупинки ланцюга

  Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм при роботі з бензопилами. Ланцюгове гальмо спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди зупиняє пиляльний ланцюг. При достатньо потужній віддачі ланцюгове гальмо QuickStop спрацьовує автоматично.

  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - забезпечує майже постійну потужність двигуна, якість вихлопу і витрату палива протягом тривалого часу не дивлячись на збільшення забруднення повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

  Антивібраційна система

  Потужна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна передається на рукоятки помітно знижується.

  Система змащення ланцюга Ematic 

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапити саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50 %.

  Одноважільне керування

  Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання, керує окремий важіль. Це робить керування особливо зручним і безпечним, так як права долоня залишається на рукоятці.

  Легкість і компактність

  Бензопила STIHL MS 170 відноситься до класу легких і компактних пил, які стануть чудовими помічниками в вашому саду або домашньому і присадибному господарстві.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна Двотактний
  Потужність 1,8 к.с
  Об'єм циліндра 30,1 см3
  Об'єм паливного бака 0,25 л
  Об'єм масляного бака 0,14л
  Натяг ланцюга Фронтальне
  Система легкого запуску Ні
  Ручний бензонасос Ні
  Декомпресійний клапан Ні
  Тип ланцюга 63 РМ
  Крок ланцюга 3/8P дюйма
  Довжина шини 30 см
  Вага 4 кг

  Ще не було питань.