Акумуляторна пила Stihl MSA 160 С-В

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 12 місяців

  Акумуляторна пила Stihl MSA 160 С-В -  це новітнє надійне, автономний пристрій воістину найвищого рівня. За допомогою цієї акумуляторної пили ви з легкістю можете виконати максимально якісне розпилювання колод. Дана модель чудово підходить і для роботи в закритих житлових приміщеннях. Максимальний комфорт в роботі забезпечує найсучасніша антивібраційна система, яка прекрасно поглинає виникаючі коливання. Досить високий рівень безпеки вам буде гарантувати додаткове гальмо, яке готове зупинити ріжучий елемент буквально за частки секунди.

  Рукоятка управління

  Чорна м'яка накладка на задній рукоятці забезпечує безпечний і надійний захоплення в будь-якому робочому положенні. Перемикальний важіль розблокується за допомогою бічної кнопки.

  Система швидкого натягу ланцюга

  Фірмова система швидкого натягу ланцюгів STIHL (B) перетворює натяг пильного ланцюга в дитячу забаву. Потрібно тільки послабити гайку кріплення кришки ланцюгової зірочки, і за допомогою регулювального коліщатка легко і швидко натягнути ланцюг. Інструмент для цього не потрібно.

  Управління двома руками

  Ергономічна порожниста рукоятка і зручна задня рукоятка управління з м'якою накладкою забезпечують приємну, неутомливу і безпечну роботу в будь-якому положенні.

  ЕС-Двигун

  Двигун EC з одного боку дозволяє отримати від акумулятора до 55% більше потужності, а з іншого - охороняє його від надмірного зносу, завдяки чому термін служби акумулятора збільшується до 70%. Він виробляє переконливе враження також завдяки невеликій вазі, компактним розмірам і високої зносостійкості.

  Байонетний замок кришки масляного бака

  Кришка масляного бака відкривається без використання додаткового інструменту. Завдяки прозорому корпусу масляного бака рівень масла для змащення ланцюга легко і зручно контролювати.

  Система змащування ланцюга STIHL Ematic

  Система STIHL Ematic складається з направляючої шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга дозволяє кожній краплі олії потрапляти саме туди, де воно необхідне для змащування. Це дозволяє скоротити витрату масла на 50 %.

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Акумуляторний
  Тип двигуна Безщітковий
  Тип акумулятора Li-Ion
  Об'єм масляного бака 0,209 л
  Натяг ланцюга Безключове
  Тип ланцюга 71 PM
  Крок ланцюга 1/4 дюйма
  Довжина шини 30 см
  Вага 3,2 кг (без акумулятора)
  Комплектація Без акумулятора та зарядного пристрою

  Ще не було питань.