Тример електричний Stihl FSE 52

 • Рейтинг:
 • Вартість: 3 449 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Електричний тример Stihl FSE 52 є легким тримерам, оснащеним електродвигуном потужністю 500 ват. Електричний тример Stihl FSE 52 стане Вам незамінним помічником у господарстві. Вам достатньо один раз спробувати, тример Stihl FSE 52 в роботі і Ви більше не зможете без нього обійтися, адже даний тример легкий і його вага становить всього 2,2 кілограма. Stihl FSE 52 ергономічний і надійний, він володіє регульованою рукояткою, що дозволяє працювати з даними агрегатів практично всім людям, не дивлячись на зріст і будову тіла.

  Кругла ручка

  Кругла ручка забезпечить більшу свободу рухів і маневровість. Вона дозволяє більш точно направляти мотокосу під час обкошування клумб, ділянок уздовж доріжок, по краях газону, навколо дерев. Особливо відчутні переваги круглої ручки стають на вузьких ділянках.

  Захисні окуляри

  Для Вашої безпеки в стандартну комплектацію входять захисні окуляри. Вони добре обдуваються і мають широкий бічний захист

  Фіксатор кабелю

  Запобігає випадковому від'єднанню вилки від електрокоси, наприклад, через чіпляння кабелю за чагарники, садові меблі або інші перешкоди.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 230 В
  Тип двигуна Щітковий
  Потужність 500 Вт
  Робочий орган Косильна головка
  Поворот робочого органу Є
  Регулювання рукоятки по вертикалі Є
  Тип рукоятки Кругла
  Вага 2,7 кг
  Комплектація Без ременя. Окуляри

  Ще не було питань.