Тример електричний Gardena PowerCut 650/28

 • Рейтинг:
 • Вартість: 3 039 грн 2 735 грн
  До кінця акції:

  Гарантія виробника 36 місяців

  PowerCut 650/28 від GARDENA не потребує компроміси під час стрижки. Електричний тример PowerCut 650/28 характеризується великою кількістю практичних і корисних функцій, які полегшують догляд за газоном. Електродвигун потужністю 650 Вт не тільки добре працює з травою, але також демонструє відмінні результати при стрижці більш міцних рослин або підрівнювання газонів. PowerCut 650/28 важить всього 3 кг, тому ви можете працювати довше, не втомлюючись.Перед початком роботи можна легко налаштувати тример під свої потреби. Рукоятки і телескопічний вал регулюються, дозволяючи вибрати найбільш зручне положення під час роботи. Головка регулюється під кутом, дозволяючи дістатися до важкодоступних місць, наприклад під садові лавки. Крім того, зверніть увагу на функцію обрізання! Вона дозволяє повертати головку на 90 градусів для стрижки газону по краю. І нарешті, більше не потрібно турбуватися про рослини по краях газону, оскільки щиток для рослин відмінно захистить їх. Його також можна зняти.


  Неймовірна легкість для вашого газону

  Завдяки вазі всього 3 кг ви без праці впораєтеся зі стрижкою навіть великого газону.


  Комфорт праці

  Регулювання додаткової рукоятки забезпечує зручність в роботі, а телескопічну штангу можна відрегулювати відповідно до вашого зростанням. Головку можна встановити в робоче положення під кутом 0, 10 або 60 градусів.


  Ефективне підрівнювання крайок

  Функція обробки крайок у вертикальному положенні допоможе досягти ідеальних результатів різати вздовж доріжок, клумб або зборів.  Косіння без проблем

  Двигун потужністю 650 Вт гарантує високу продуктивність при кожному косінні.


  Завжди ідеальний результат

  Волосінь з робочою окружністю 28 см забезпечує чудову якість кожного зрізу - при косінні не тільки трави, але і більш міцних рослин, наприклад кропиви або будяків.


  Надійний захист ваших рослин

  З'ємний обмежувач для захисту рослин запобігає пошкодженню квітів і чагарників під час роботи.  Миттєва готовність до роботи

  Досить під'єднати кабель живлення, і ComfortCut 650/25 готовий до роботи.


  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 220 В
  Потужність 650 Вт
  Робочий орган Косильна головка
  Поворот робочого органу Є
  Регулювання рукоятки по вертикалі Є
  Тип рукоятки D-подібна
  Вага 3 кг
  Комплектація Тример у зборі

  Ще не було питань.