Кущоріз бензиновий Stihl FS 460 К

 • Рейтинг:
 • Вартість: 26 599 грн 23 939 грн
  До кінця акції:

  Гарантія виробника 12 місяців

  Дуже потужний кущоріз STIHL FS 460 K із долотоподібним полотном ø225-24 для спилювання гіллястих кущів і тонких дерев. Має вкорочену штангу 163 см, для ергономічної роботи користувачів невеликого зросту. Цей міцний професійний кущоріз призначений для найскладніших завдань з косіння жорсткої та густої трави, підліска, розчистки узбіч автотрас та залізничних полотен від заростей, кущів та молодих дерев діаметром до 12 см. Оснащений 4-точковою антивібраційною системою, дворучною рукояткою із функцією налаштування положення ручки гвинтом "баранцем", декомпресійним клапаном, карбюратором з компенсатором та ранцевим ременем ADVANCE PLUS.

  Ергономічна U-подібна рукоятка

  Під час косіння дворучна рукоятка робить Ваші рухи анатомічно природнішими та є завжди найкращім вибором, якщо йдеться про великі об'єми скошування. Додатково можливо укомплектувати універсальним ременем ADVANCE або ременем для лісового господарства ADVANCE та відповідною косильною гарнітурою, процес косіння стане більш приємним.

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках та швидкої втоми під час роботи. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, значно знижена.

  Регулювання ручки коси фіксатором-баранцем

  Спеціальний гвинт баранець дозволяє швидко та без використання будь-яких інструментів налаштувати зручне положення ручки коси. Під час транспортування або для компактного зберігання ручку можна повернути на 90°.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2х-тактний
  Потужність 3 к.с
  Об'єм циліндра 45,6 cм³
  Об'єм паливного бака 0,75 л
  Робочий орган Пильне полотно
  Приводний вал Жорсткий
  Автоматична декомпресія Є
  Антивібраційна система Є
  Тип рукоятки Дворучна
  Вага 8,4 кг
  Комплектація Ранцевий ремінь, пильне полотно 225-24

  Ще не було питань.