Кущоріз бензиновий Stihl FS 561 C-EM

 • Рейтинг:
 • Вартість: 38 229 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Найпотужніший 2,8 кВт професійний кущоріз FS 561 C-EM в асортименті для професійних робіт у сільському, комунальному та лісовому господарствах під час розчищення території від трави, заростей та молодої порослі. Має найбільший діаметр косіння у своєму класі, збільшений до 560 мм. STIHL FS 561 C‑EM оснащено найновішою версією системи електронного керування двигуном M‑Tronic 3.0, яка забезпечує постійну оптимальну потужність двигуна при постійній частоті обертів. Завдяки новим гумовим амортизаторам є відчутним і знижений рівень вібрації більш ніж на 30% при роботі на низьких обертах. Оптимізована форма рукоятки покращує експлуатаційний комфорт під час тривалої роботи, а новий захист косильної гарнітури (дефлектор) із вдосконаленою формою забезпечує компактніше зберігання інструменту, кращу видимість інструменту та захист від бризок.
  FS 561 C-EM - це найбільш потужний та ергономічний кущоріз в асортименті, призначений для тривалих робіт з розчищення територій від жорсткої трави, заростей, бур'яну у фермерському, лісовому, комунальному господарстві, а також професійному догляді за ландшафтом.

  Двигун STIHL 2-MIX із системою продувки

  Двотактовий двигун STIHL із технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю і тяговим зусиллям та при цьому на 20% меншими витратами палива в порівнянні з двотактовими двигунами STIHL такого ж об'єму, але без технології 2-МІХ. У двигуні поєднані циліндр із чотири-канальною технологією і продувка. Також на 70% знижений рівень викидів відпрацьованих газів. Це відповідає нормам токсичності EU II. (див. ілюстрацію).

  Система легкого запуску ErgoStart (E)

  Механізм легкого запуску STIHL ErgoStart зменшує вдвічі зусилля, необхідні для запуску двигуна, та забезпечує більш спокійний та повільний процес запуску. Спіральна пружина, встановлена між колінчатим валом та пусковою котушкою, вирівнює перепади пікових зусиль настільки, що вони майже не відчуваються. Серійно на всіх моделях із позначкою C-E.

  Ручний паливний насос (праймер)

  За допомогою ручного паливного насосу можна вручну, натисканням пальця, підкачати паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових рухів після тривалої перерви в експлуатації.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-MIX
  Потужність 3,8 к.с
  Об'єм циліндра 57,1 см³
  Об'єм паливного бака 0,99 л
  Робочий орган Ніж для трави
  Приводний вал Жорсткий
  Автоматична декомпресія Є
  Антивібраційна система Є
  Тип рукоятки Дворучна
  Вага 10,2 кг
  Комплектація Ранцевий ремінь, окуляри, ніж для трави 350-3

  Ще не було питань.