Кущоріз бензиновий Stihl FS 460

 • Рейтинг:
 • Вартість: 22 939 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Професійний кущоріз STIHL FS 460 із потужним 2,2 кВт (3,0 к.с.) та економічним двигуном STIHL 2-MIX забезпечує високу продуктивність під час тривалих робіт із розчищення територій від жорсткої трави, заростей, бур'яну, прорідження молодої та тонкомірної деревини у лісовому господарстві, комплексного догляду за складними ландшафтами. Завдяки міцному диску з долотоподібними зубцями, Ø225 мм ви з легкістю впораєтесь із будь-якою рослинністю.
  Бензиновий кущоріз STIHL FS 460 прийшов на заміну відомої в професійній сфері моделі FS 450. Окрім двигуна STIHL 2-MIX, яким серійно оснащено нову модель, варто звернути увагу на ряд нових елементів, які роблять цей інструмент ідеальним для тривалого косіння на великих територіях.
  До ефективної 4-точкової антивібраційної системи, яку мають всі професійні кущорізи STIHL, додана захисна накладка кожуха антивібраційної системи. Ергономічна U-подібна рукоятка та зручне налаштування її положення за допомогою гвинта-баранця забезпечує комфортну роботу навіть під час тривалої експлуатації.

  Робочий комфорт покращують:

  Важіль зупинки двигуна з самоповерненням у робоче положення

  Збільшений об’єм паливного бака 0,75 л (проти 0,66 л)

  Керування процесом запуску (холодний/гарячий) одним важелем, що розташований на двигуні
  Бензиновий кущоріз FS 460 - це потужний та ергономічний інструмент, призначений для професійної сфери використанняу фермерському, лісовому, комунальному господарстві, а також професійному догляді за ландшафтом.

  Ергономічна U-подібна рукоятка

  Під час косіння дворучна рукоятка робить Ваші рухи анатомічно природнішими та є завжди найкращім вибором, якщо йдеться про великі об'єми скошування. Додатково можливо укомплектувати універсальним ременем ADVANCE або ременем для лісового господарства ADVANCE та відповідною косильною гарнітурою, процес косіння стане більш приємним.

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках та швидкої втоми під час роботи. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, значно знижена.

  Регулювання ручки коси фіксатором-баранцем

  Спеціальний гвинт баранець дозволяє швидко та без використання будь-яких інструментів налаштувати зручне положення ручки коси. Під час транспортування або для компактного зберігання ручку можна повернути на 90°.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2х-тактний
  Потужність 3 к.с
  Об'єм циліндра 45,6 cм³
  Об'єм паливного бака 0,75 л
  Робочий орган Пильне полотно
  Приводний вал Жорсткий
  Автоматична декомпресія Є
  Антивібраційна система Є
  Тип рукоятки Дворучна
  Вага 8,4 кг
  Комплектація Ранцевий ремінь, пильне полотно 225-24

  Ще не було питань.