Коса електрична Stihl FSE 81

 • Рейтинг:
 • Вартість: 6 299 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Електричний тример Stihl FSE 81 - це потужна електрична коса (1000 ват), яка призначена для косовиці молодої трави та бур'яну. Тример Stihl FSE 81 купити можна для будинку з великою площею газону або саду. Великим плюсом є те, що електричний тример Stihl FSE 60 комплектується косильною головкою AutoCut C6-2, яка заправлена ​​малошумною косильною струною (волосінню), що має діаметр 2 міліметри. Stihl FSE 81 ціна якого не велика, дуже ергономічний, його довжина, в зібраному стані становить 1530 міліметрів, а вага всього 4,7 кілограма. Двигун в даному обладнанні розташований вгорі, відповідно він не боїться роси і ранкової вологи, що дозволяє працювати косою Stihl FSE 81 в будь-який зручний для Вас час. Коса комплектується захисними окулярами і має надійний фіксатор скобу, за допомогою якого можна закріпити електричний подовжувач.

  Фіксатор кабелю

  Запобігає випадкове від'єднання вилки від електрокоси, наприклад, через чіпляння кабелю за чагарники, садові меблі або інші перешкоди.

  Кругла ручка

  Кругла ручка забезпечить більшу свободу рухів і маневровість. Вона дозволяє більш точно направляти мотокосу під час обкошування клумб, ділянок уздовж доріжок, по краях газону, навколо дерев. Особливо відчутним переваги круглої ручки стають на вузьких ділянках.

  Захисні окуляри

  Для вашої безпеки в серійну комплектацію входять захисні окуляри. Вони добре обдуваються і мають широкий бічний захист

  Захисне колесо-упор

  Вперте колесо захищає кору дерев і рослини від пошкодження під час обкошування навколо них ділянок з травою, обмежуючи довжину косильної струни.

  М'яка ручка

  М'яка ручка поглинає частину вібрації і дуже зручно лежить в долоні

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 230 В
  Тип двигуна Щітковий
  Потужність 1000 Вт
  Робочий орган Головка
  Приводний вал Гнучкий
  Тип рукоятки Кругла
  Вага 4,7
  Комплектація Косильна головка AutoCut C6-2, окуляри

  Ще не було питань.